DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Schaatsbaan IceParadise

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

5Cijfer 5 van 10 punten.5555

Op glad ijs?

Bezoekdatum: iedere twee wekenDatum review: 23 februari 2011

Ervaringen: Het personeel is erg vriendelijk. Ik bel van te voren naar het restaurant de Volle Maan of er niet een paar schoolklassen op staan, want anders is het heel erg druk. Zo niet, dan ga ik snel naar de baan en er staan dan meestal niet meer dan 4 mensen op het ijs. Ook heb er ik er al drie keer helemaal alleen op gestaan wat voor een geoefende schaatsster erg prettig is. De vijf geeft ik omdat, alhoewel het personeel zegt dat er regelmatig wordt gedweild, ik dit nog nooit heb gemerkt. Dit seizoen ben ik tot nu toe 7 keer geweest en iedere keer is het ijs helemaal stuk gereden oftewel geen glad ijs. Dat vind ik heel jammer want het is toch wel heel mooi dat er een stukje ijs in Leidschendam is. Ik hoop dan ook dat de ijsbaan blijft, maar dat ze hem wat beter onderhouden.

Beoordeling gegeven door Ilona.

111111

Waardeloos

Bezoekdatum: 2 januari 2011Datum review: 2 januari 2011

Ervaringen: Om te beginnen kan je er niet pinnen. Moest 54 euro afrekenen (incl. 30 euro borg voor huurschaatsen) en 100 euro accepteren ze niet. Van 2 briefjes van 50 hebben ze niet terug. Dus maar weer naar de bank om te pinnen, terwijl je 200 euro cash in je handen hebt. De hele begeleiding is chaos. De hele tent werd gerunt door 1 grietje van max 14 jaar die het nooit kon bijlopen. Kassa, uitgifte huurschaatsen enz, borg teruggeven bij vertrek en als klap op de vuurpijl nog een kinderpartijtje ook. Alles kwam op de schouders van dat ene meisje terrecht...Toezicht is er dus o,o, lange wachtrijen, VEEEEL te druk op de baan (vol is op een gegeven moment echt vol uitbater!) Kom er nooit meer, ik hoop met mij meerdere!

Beoordeling gegeven door anoplan.

10Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: 12 decemberDatum review: 15 december 2008

Ervaringen: Geen toelichting

Beoordeling gegeven door N.N..