Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.
8




Bezoekdatum: april 2010Datum review: 6 april 2010
Ervaringen: Indrukwekkend verblijf gehad in Kamp Vught. Goede rondleiding, waarin veel extra's werd verteld. Hoewel er slechts een deel van het voormalige kamp is te bezichtigen, geeft het een goed beeld van het concentratiekamp in de WOII door de barak, het crematorium en de vele foto's en audiofragmenten. Wonderbaarlijk dat (op de rondleiding na) het bezoek kostenloos is. Indrukwekkend, verdrietig en aangrijpend. Een aanrader.
Beoordeling gegeven door Fam. R. Koman.
8




Bezoekdatum: 6-07-2008Datum review: 12 juli 2008
Ervaringen: Vorige week zondag (door een bekendmaking via uw site) een rondleiding gehad op het oude SS kamp Vught, indrukwekkend en ook voor kinderen zeer leerzaam. Werd op een boeiende manier allerlei dingen verteld. Mijn man heeft 35 jaar geleden in Vught gewoond en dit was een mooie gelegenheid om hierwat van terug te zien.
Beoordeling gegeven door Riet Vos.
9




Bezoekdatum: 6 juni 2008Datum review: 12 juni 2008
Ervaringen: om stil van te worden = een monument voor bezinning
Beoordeling gegeven door dora peters .
10




Bezoekdatum: januari 2008Datum review: 20 april 2008
Ervaringen: indrukwekkend
Beoordeling gegeven door wbeumer1@kabelfoon.nl.
9




Bezoekdatum: Hemelvaart 2007Datum review: 28 maart 2008
Ervaringen: Zo indrukwekkend. Het overvalt je. Heb de oorlog niet meegemaakt maar hier wordt je klein en nederig bij het aanzien en vooral haast het kunnen voelen van wat mensen hier geleden hebben. Het is geen loolig uitje maar wel zeer de moeite waard. Iedereen zou hier eens naar toe moeten gaan.
Beoordeling gegeven door N.N..
8




Bezoekdatum: 2007Datum review: 26 februari 2008
Ervaringen: Wij zijn er met de kinderen geweest, zij zijn 8 en 10 en vonden het allemaal zeer interessant wat voor een ellende de mensen hadden in een concentratiekamp tijdens de oorlog. Er worden verhalen verteld, er zijn verschillende dingen te zien en het is niet te groot,waardoor kinderen zich niet te snel vervelen. Ik vind het een aanrader voor ouders die hun kinderen ook andere dingen willen laten zien dan een pretpark!
Beoordeling gegeven door Bonnie Timmerman.