DagjeWeg.NL Homepage
budgetdatumzoek+
Hoeveel wilt u uitgeven?We willen maximaal € ,- uitgeven.
We gaan met volwassenen en kinderen.
Geen gratis activiteiten.
Wanneer wilt u weg?
Extra criteria
Overdekt
Gezelschap
Leeftijd
Handicap
Overnachten
Geheel overdektGedeeltelijk overdektAlleen buiten
FamiliedagKinderfeestje
VriendinnendagVrijgezellenfeest
BedrijfsuitjeZakelijk
KleutersKinderenJongerenGezinVolwassenen
Toegankelijk
Rolstoeltoegankelijk
Gehoorvoorzieningen
Blindenvoorzieningen
Geen overnachting
wis zoekfilterververs

Beoordelingen Moordspeldiner - een soort Cluedo

Lees de beoordelingen

Geef uw beoordeling / review

Geef uw review over uw leuke of uw minder leuke ervaringen! Was het minder leuk? Wees dan voorzichtig in uw beoordeling. Vergelijk een speeltuin van 5 euro p.p., niet met een park van 30 euro p.p. entree.








 
Onze spelregels en uw privacy.
 

Anderen gaven deze beoordelingen:

8Cijfer 8 van 10 punten.8888

Moordspeldiner

Bezoekdatum: 29 januari 2011Datum review: 21 februari 2011

Ervaringen: Onlangs hebben wij een Moordspeldiner geboekt voor ons teamuitje. Het was een super leuke ervaring en iedereen heeft een top avond gehad. De acteur deed het erg goed, en het diner smaakte prima. Ik zou het zeker aanraden aan kennissen!

Beoordeling gegeven door N.N..

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Geweldig genoten!

Bezoekdatum: 15 februariDatum review: 21 februari 2011

Ervaringen: Het Moordspel was echt een geweldige avond uit voor al het personeel. We hebben méér dan genoten. De begeleiding door de agent was erg goed en het was hilarisch hoe iedereen verkleed was en zich inleefde in zijn of haar rol. Een topuitje voor een combinatie van spel en diner. Je ziet je collega's zo ook eens op een andere manier!

Beoordeling gegeven door Karin.

7Cijfer 7 van 10 punten.7777

Moorddiner

Bezoekdatum: 2 December 2010Datum review: 17 februari 2011

Ervaringen: Als je echt iets leuks wilt doen met je bedrijf moet je het Moordspeldiner doen! Boeken is ontzettend makkelijk en we hebben echt genoten. De kostuums zijn om te gieren en het eten was prima. We hebben het diner in Amsterdam gedaan maar ik geloof dat ze het ook in meerdere steden verzorgen, dus de volgende keer gaan we gewoon lekker weer maar dan in een andere stad!

Beoordeling gegeven door Esther Molen.

9Cijfer 9 van 10 punten.9999

Moorddiner

Bezoekdatum: 11 Januari 2011Datum review: 17 februari 2011

Ervaringen: Het Moordspeldiner is een echte aanrader! Via Mokum Events (www.mokumevents.nl) zijn we aan dit uitje gekomen. De avond was voor een van mijn vriendinnen die inmiddels getrouwd is. Het was een feest!

Beoordeling gegeven door Anja.