Pakhuis van Sinterklaas

- advertentie -

Pakhuis van Sinterklaas

» Let op: deze activiteit is voorbij «

De pepernoten liggen alweer een tijdje in de supermarkt, en het begint alweer te kriebelen want het is nog maar een paar nachtjes slapen voordat Sinterklaas weer in het land is! Ook dit jaar zal Sinterklaas na zijn reis uit Spanje gebruik maken van Museum BroekerVeiling als Pakhuis. Vanuit deze locatie gaan de pieten ’s nachts de daken op om schoentjes te vullen, maar daarvoor gaan ze natuurlijk wel goed oefenen!

Duikelen in het Pakhuis
De lighallen van Museum BroekerVeiling worden omgetoverd tot een trainingsparcours voor de pieten. Er mag bijna nooit iemand kijken of meedoen. Bijna nooit! Want op de woensdagen en weekenden kunnen kinderen langskomen om te klimmen, glijden en springen. Natuurlijk houden de Pieten een oogje in het zeil, want die weten hoe het allemaal moet! Lukt het je om het hele parcours af te ronden? Dan krijg je een echt pietendiploma! Durf jij het aan?

Muziekpiet en De Magische Schoenen
De Muziekpiet wordt graag beloond voor zijn muziek, en vooral met iets van goud! Dit jaar krijgt hij van Sinterklaas een gouden pietenschoen! Maar wat is er toch met die schoenen aan de hand? Iedere zaterdag en zondag tijdens het pakhuis vindt er een spectaculaire voorstelling plaats in het afmijnlokaal.

Zoektocht met de rondvaartboot
Op woensdagmiddag zijn er geen voorstellingen maar mogen de kinderen mee met de rondvaartboot! Verder ruikt het heerlijk in het Pakhuis, want de bezoekertjes kunnen de pieten helpen met het bakken van pepernoten!

 Bezoek broekerveiling.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.