Huis van Hilde | Zomervakantie

- advertentie -

Huis van Hilde | Zomervakantie

Zin in een leuk én leerzaam uitje deze zomer? Kom naar Huis van Hilde en duik in de geschiedenis van Noord-Holland! Van 6 juli tot en met 16 augustus 2026 is er elke dag iets te beleven voor het hele gezin.

Ontdek de nieuwe tentoonstelling Schip vol raadsels en bewonder bijzondere vondsten uit een gezonken schip in de Waddenzee. Ga mee met de kinderrondleiding en hoor spannende verhalen over onderwaterarcheologie en verdronken dorpen.

Kinderen kunnen zelf aan de slag in het Archeolab en de ArcheoHotspot. Onderzoek echte vondsten, sorteer materialen en kruip in de huid van een archeoloog. Liever een uitdaging? Ontrafel samen de geheimen in de Break-in-Box of ga op speurtocht door het museum en los mysteries op.

Ook leuk: ArcheoBingo op zaterdag, waarbij je geen cijfers maar archeologische vondsten afstreept. En wil je naar buiten? Maak dan Hildes Rondje, een speelse wandeling van drie kilometer in de omgeving van het museum.

Kortom: een afwisselend dagje uit vol ontdekken, doen en beleven – én lekker koel binnen als het warm is!

 Bezoek www.huisvanhilde.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -