
Special tour: 'De laatste keizerin'
Doorn, Utrecht, Museum Huis Doorn (18.37km)Wie was Auguste Victoria, de laatste Duitse keizerin? Kom meer te weten over haar bewogen leven tijdens de Special tour: 'De laatste keizerin' bij Museum Huis Doorn
bekijk nog meer activiteiten in de buurt van Bezoek Fort Ruigenhoek op Open Monumentendag

Doorn, Utrecht, Museum Huis Doorn (18.37km)Wie was Auguste Victoria, de laatste Duitse keizerin? Kom meer te weten over haar bewogen leven tijdens de Special tour: 'De laatste keizerin' bij Museum Huis Doorn

Haarzuilens, Utrecht (9.77km)Ga samen op pad met Noet Noet, de ondeugende, pratende kasteelkat van Kasteel de Haar. Ontdek sluiproutes, luister naar geheime boodschappen en help de kasteelkinderen met hun geheime feest hoog op zolder.

Driebergen-Rijsenburg, Utrecht (14.79km)OERKLEI, een unieke ervaring in Nederland! 6 tot 9 personen.. en 400 kilo klei.. We werken staand met plezier, aandacht en spierkracht. Het doel is niet om een boetseerwerkje te maken. In plaats daarvan neem je een bijzondere ervaring mee naar huis.

Utrecht, Utrecht, Museum Catharijneconvent (4.55km)Acht gastcuratoren kiezen uit de collectie van Museum Catharijneconvent kunstwerken uit voor de tentoonstelling Zin in... De vraag 'Wat geeft het leven betekenis?' staat centraal bij de keuzes.

Utrecht, Utrecht, Koninklijke Jaarbeurs (Hal 5) (4.67km)Beland in een surrealistische wereld vol bubbels, ballonnen en optische illusies. Na succesvolle edities in New York, Londen en Singapore vind je de Bubble Planet Experience vanaf 22 december voor het eerst in Nederland, om precies te zijn in de...

Utrecht, Utrecht (4.95km)Vanaf 25 april presenteert het Centraal Museum de eerste grote overzichtstentoonstelling over Gerard van Honthorst (1592-1656), een van de succesvolste Noord-Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw.

Utrecht, Utrecht, Centraal Museum (4.95km)Honthorst kreeg als een van de weinige niet-Italianen prestigieuze opdrachten voor altaarstukken en wist invloedrijke kunstverzamelaars aan zich te binden.

Hilversum, Noord-Holland, Fotomuseum Hilversum (11.06km)Fotomuseum Hilversum toont vanaf 21 mei de tentoonstelling Layered Realities: Photography & Collage, een groepstentoonstelling met werk van vijftien hedendaagse kunstenaars uit binnen- en buitenland die met collage werken.

Utrecht, Utrecht (4.72km)Beleef de meest uitbundige nacht van je leven tijdens Moulin Rouge! De Musical in het Beatrix Theater Utrecht.

Breukelen, Utrecht, in het Cultuurhuis (10.54km)Vanaf 31 mei is het boek 'De stem van het volk' voor €16,50 te koop bij het RHCVV, je lokale boekhandel en via de gangbare kanalen zoals bol.com en waanders.nl

Utrecht, Utrecht, Jaarbeurs (4.67km)Na het grote succes van het Utrechtse Winterspektakel dat al zo’n 100.000 bezoekers trok, verandert Koninklijke Jaarbeurs deze zomer in dé zomerbestemming in eigen land: vijf weken lang zomerplezier voor iedereen!

Lage Vuursche, Utrecht, Buiten in de Kuil (9.62km)Een klein circus met humoristische voorstellingen en veel activiteiten om zelf te doen.

Bunnik, Utrecht, Fort Bij Rijnauwen (6.87km)Ga mee op tijdreis en ontdek wat de soldaten hier vroeger deden en hoe ze op Fort bij Rijnauwen leefden. Tijdens deze expeditie ontsleutel je hoe de verdediging van het fort werkte. Ook ga je zelf aan de slag met (soldaten) opdrachten. Lukt het...