
Stadhuis Brugge
Brugge, BelgieOp de Burg is het Stadhuis (1376-1420) ongetwijfeld een van de meest gefotografeerde panden. Het gebouw heeft een rijke historie en behoort tot een van de oudste stadhuizen van België!

Brugge, BelgieOp de Burg is het Stadhuis (1376-1420) ongetwijfeld een van de meest gefotografeerde panden. Het gebouw heeft een rijke historie en behoort tot een van de oudste stadhuizen van België!

Woumen, West-VlaanderenAan de rand van de IJzervallei ligt het rustieke Natuurgebied De Blankaart, een hotspot vol moerassen en duizenden vogels!

Harelbeke, West-VlaanderenIn het Peter Benoitmuseum nemen vijf vrouwen - zijn muzen - je mee door het leven van deze Vlaamse componist Benoit. Reis terug naar de negentiende eeuw en ontdek wat zijn muziek betekende voor de wereld.

Kortrijk, BelgieIn het helemaal vernieuwde Texture, museum van vlas en textiel zie je hoe belangrijk de vlasplant door de eeuwen heen geweest is. Een oud verhaal op een moderne plek!


De Panne, BelgieBekijk de charmante Dumontwijk in de Vlaamse stad De Panne. Maak hier mooie foto's en geniet van de architectuur!

De-Haan, West-VlaanderenDe Concessie is een mooie villawijk in De Haan. Alle huizen zijn uitgevoerd in belle-époquestijl. Maak kennis met het eerste hotel met stromend warm water en het oude optrekje van Albert Einstein.

De Panne, West-VlaanderenLaat je dromen werkelijkheid worden in Plopsaqua en spetter in het rond in dit bijzondere zwembad: een magische ervaring!

Blankenberge, BelgieDoe de leukste attracties van Blankenberge aan. Niet te voet, maar met de trein! Ga mee met het toeristische treintje vanaf het station.

Oostende, West-VlaanderenStap aan boord van Museumschip Amandine: de laatste IJslandvaarder. Herleef hier het ruige zeeleven uit de zeventiende eeuw!


Oostduinkerke, West-VlaanderenOntmoet de bekende potvis Valentijn in het NAVIGO Visserijmuseum; sinds de heropening hét middelpunt van het museum! Ontdek verder alles over het leven in en op de Noordzee.

Knokke-Heist, West-VlaanderenOntdek in het HEY Museum alles over de geschiedenis, maar ook het heden en de toekomst van kustplaats Knokke-Heist. Een leuk, interactief museum voor het hele gezin!

prijsvraag De speeltuin van De Spelerij heeft wel heel bijzondere speeltoestellen. Foto: De Spelerij