

Veenkoloniaal Museum
veendam, Groningen - Leer alles over de geschiedenis van Oost-Groningen en bezoek de interessante wisselende exposities in het Veenkoloniaal Museum.
veendam, Groningen - Leer alles over de geschiedenis van Oost-Groningen en bezoek de interessante wisselende exposities in het Veenkoloniaal Museum.
veendam, Groningen - Zwemparadijs Tropiqua in Veendam heeft een exotische omgeving met sfeervolle verlichting. Iedereen vermaakt zich in en rond het zwembad, met onder meer de 60 meter lange glijbaan.
veendam, Groningen - Leren waterskiën of gewoon lekker kicken op het water? Op de waterskikabelbaan van Watersportcentre Eijkelhof Veendam vinden bezoekers het ultieme waterskiplezier.
muntendam, Groningen - Heemtuin & Natuurpark Tussen de Venen is een natuurparadijs dat ongeveer 25 kilometer van Groningen ligt.
zuidbroek, Groningen - In het oudste stationgebouw van Groningen is het Noord-Nederlands Trein en Tram Museum te vinden. Het Noord-Nederlandse verleden van trein en tram is hier te bezichtigen.
tripscompagnie, Groningen - La Lune is een zeer rustig gelegen vakantiewoning vlakbij het Adriaan Tripbos. Vakantie in de veenkoloniën: wijds uitzicht en slapen op een van de hooizolders!
gieterveen, Drenthe - Geniet, helemaal privé, van een heerlijk verwendagje bij Barbara's Beauty Barn. Of huur deze sfeervolle beautyhoeve in zijn geheel af voor een relaxweekendje!
oude pekela, Groningen - Benieuwd naar de wereld onder het wateroppervlak? Neem een proefles duiken en word besmet met het duikvirus!
wedde, Groningen - Op het Landgoed Tenaxx in Wedde houden levensgrote dino's zich schuil! Hoor je ze brullen in het woud? Ga op avontuur in het Dinopark op Landgoed Tenaxx. Het park zit ook vol bijzondere bomen.
hoogezand, Groningen - Ballorig Hoogezand is een echt speelparadijs waar kinderen zich een hele dag kunnen vermaken!
annen, Drenthe - Iets leuks doen in het wonderschone Drenthe? Bij Breeland Recreatie in Annen ben je lekker bezig én geniet je tegelijkertijd van het platteland en de schitterende Hunzevallei.
winschoten, Groningen - Zwembad De Watertoren heeft geen glijbanen of whirpools, maar is bedoeld om baantjes te trekken. Het bad wordt ook gebruikt voor wedstrijden en zwemlessen.
midwolda, Groningen - Blauwestadhoeve biedt meer dan alleen een grote groepsaccommodatie. Gasten kunnen hun verblijf uitbreiden met diverse arrangementen, zoals workshops.
eext, Drenthe - Stap binnen in de oude diepvrieskluizen van dorpsmuseum de Kluis en ontdek de geschiedenis van Eext, waaronder allerlei verdwenen ambachten.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Stationsgebouw NOLS>