Beoordelingen SnowWorld Landgraaf

Filter op gezelschap:

schandalig!!!

11111
Bezocht: 02/03/2025
Geschreven: 2 maart 2025

Wij zijn vandaag gaan skiën in Landgraaf, Na wat oefenen gingen wij een baantje hoger en hoger.. we hebben een kleine uitleg gekregen van een leuke instructeur. Waarvoor dank. Maar helaas kregen wij TELKENS wel iemand die ons lastig viel van het personeel. Waarbij we beschuldigingen kregen dat wij kinderen zouden aangereden hebben. Dit is NIET het geval ! Vallen hoort er bij natuurlijk als je valt dan is het even klungelen om weer recht te komen. De AROGANTIE hoe wij aangesproken werden is in mijn ogen 0,0 service ! Na de 3de keer was ik er helemaal klaar mee en heb ik de begeleider (jong gastje met een bril) met de nodige arogantie terug geantwoord. Wij hebben 300++euro betaald voor hier een dag te vertoeven. Maar helaas nog geen 2u erna waren we het KOTSBEU HET GEZEIK TE MOETEN AANHOREN! Ik vraag zelf camera beelden waar ze dit kunnen aantonen en dit is er NIET! Dus ONTERECHT! Wij EISEN een regeling want dit kan ABSOLUUT NIET! Klachtenformulier is aangemaakt en verwachten ASAP response terug ! dit voor 300€ met 4 schandalig???

Prijs/kwaliteit 1
Personeel 1
Service 1
Hygiëne 1
Omgeving 1
bono van heckegezin

Gevaarlijk!

11111
Bezocht: 8 mei 2022
Geschreven: 30 november 2022

* Skiën Landgraaf snowworld 
Niet skiën naar Snowworld Landgraaf! Levensgevaarlijk! Afgelopen mei (2022) liep mijn ski-uitje met mijn gezin. Snowworld Landgraaf niet goed af. Bij een afdaling van skipiste 4 kon ik helaas niet meer afremmen. Aan het einde van de piste stonden stootkussens tegen de muur om skiërs op te vangen. Helaas was 1 stukje muur niet bedekt met een kussen. En laat ik nu precies daar tegen aankomen. Achteraf bleek dit dus ook niet de bedoeling geweest.., er had daar ook een stootkussen moeten staan. Ik kwam met een flinke klap tegen de muur aan en ben enkele minuten buiten bewustzijn geweest. Mijn dochter van 11 zag het gebeuren en dacht dat ik dood was… die is nu getraumatiseerd en durft niet meer te skiën. Vervolgens slecht opgevangen door ehbo. Ze wisten niet goed wat ze moesten doen. Het ging niet goed met me, had veel pijn, was niet mezelf. Ik heb ze aangeraden om een ambulance te bellen. Maar volgens mij hebben ze niet goed uitgelegd hoe ernstig het was. Want de ambulance kwam niet. Toen ben ik op eigen houtje naar het ziekenhuis gegaan. Daar bleek dat ik een hersenbloeding had gehad… en dat door een vergeten stootkussen! Enfin, ik heb tot op heden last van het ongeluk en kan niet meer volledig werken. Snowworld laat verder niets van zich weten. Schandalig… Het minste wat ze kunnen doen is toegeven dat ze fouten hebben gemaakt. Ervoor zorgen dat dit nooit meer gebeurd en hun ehbo beter inrichten. Naar mij als klant toe, mijn dochter aanbieden om te komen skiën onder begeleiding zodat ze niet meer getraumatiseerd is. Een verontschuldiging naar mij toe en tenminste de gemaakte medische kosten vergoeden. Maar ik denk dat dat helaas niet gaat gebeuren… heel jammer.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
MKgezin

Super daguitje!

10
Bezocht: april 2014
Geschreven: 30 april 2014

Na SnowWorld vaak te hebben bezocht voor de skipistes, laatst ook het Outdoor Park van SnowWorld Landgraaf bezocht. Fantastische ervaring! Na geïnstrueerd te zijn door het personeel, werden we goed gezekerd. Hierdoor durfde zelfs mijn zoontje met hoogtevrees mee het park in. Het was erg avontuurlijk en een leuke combinatie van klimmen, de alpine coaster en ziplines. Een erg leuk gezinsuitje. echt een aanrader!!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Nicky Emontsgezin

cool

99
Bezocht: jan 2010
Geschreven: 20 januari 2011

Om er achter te komen of mijn dochter van 7 jaar skieen leuk vindt,en niet gelijk een vakantie met alles erop en eraan te willen boeken,zijn we naar snowwold gegaan. En een geweldige ervaring rijker was mijn dochter.en wat natuurlijk het doel was is zeer zeker daar bereikt. Ze vond en vindt nog steeds skieen geweldig leuk. En ik vond snowwold ook zeker de moeite waard,om eens een dagje te skieen en plezier te hebben. Dus al met al,voor herhaling vatbaar.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
m.veldhuis

go, for the Landgraafse Snow

99
Bezocht: okt. 2010
Geschreven: 20 januari 2011

Gezellig personeel, fijne winkel en lekker eten, lekker lange skibaan

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Anita Sliepenbeek

Super, alleen het eten.....

88
Bezocht: 12-11-2010
Geschreven: 17 januari 2011

Enkele weken geleden gelogeerd in hotel Landraaf en 8 uur op de piste gestaan. Het is echt of je in Oosterijk aan het snowboarden was, heel relaxt allemaal. Medewerkers helpen je vriendelijk, gewoon super. Over enkele weken weer! Alleen erg jammer dat het eten gewoon niet goed (of niet gaar) was.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Susan

Leuk naar SnowWorld met korting

99
Bezocht: 01-11-2010
Geschreven: 19 november 2010

Wij hebben er een toptijd gehad en kunnen het echt iedereen aanraden :) Voor de mensen die nog geinteresseerd zijn in korting: wij hebben ze hier besteld -> www.skicheque.com/actie

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Daisy de Brouwer

Snowworld&Snowboard

88
Bezocht: 30 september 2010
Geschreven: 8 oktober 2010

Heerlijk skiën vanaf goed verzorgde pistes en daarna lekker after skiën!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Fam. Mooren-Sliepenbeek

Review

88
Bezocht: zaterdag 31 juli
Geschreven: 3 augustus 2010

Geen toelichting gegeven

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
AELAN

Review

10
Bezocht: 11 oktober 2008
Geschreven: 12 oktober 2008

een te gekke skihal. hardstikke gave afdalingen en ook nog eens leuk om met tubes en sleetjes naar beneden te komen. voor de niet skiers en/of snowboarders is er een schitterende omgeving om te wandelen. goede restaurants zijn daar in Snowworld en we zijn in de skishop geweest waar we heel vriendelijk en aardig zijn geholpen. Top echt top. we gaan nog eens, zeker weten.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Margareth De la Ruelle

Review

777
Bezocht: 10 augustus 2008
Geschreven: 15 september 2008

Hardstikke gezellig als uitstapje met vriendinnen, geliefden of gewoon met het gezin. Ook voor de mensen die niet of voor het eerst willen skien of snowboarden. Er is een restaurantje, een beginnerspiste een free-stylepiste en twee pistes geschikt voor de normale tot gevorderde skiër.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Sylvia Poel

Review

10
Bezocht: dec 2007
Geschreven: 21 juni 2008

dagje uit naar snowworld landgraafaltijd leuk en makkelijk te vinden

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
N.N.

Review

88
Bezocht: eind November 2007
Geschreven: 13 maart 2008

Een hele mooie ervaring , voor als je niet instaat bent om op wintersport te gaan.Je waant je toch gewoon een dagje in bijvoorbeeld Oostenrijk. Het bbq arragement was geweldig, je kwam niets te kort.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Guanita Geutjes

Review

88
Bezocht: 1mei t/m3mei 2007
Geschreven: 12 maart 2008

3 dagen ''van Drenthe pad tot aan 't wad'' In het Tulip Inn Brinkhotel Zuidlaren. Geweldig wat een leuke dagen.De combinatie Drenthe en waddeneiland Ameland gaf ons het gevoel, even weg van alle drukte. De natuur in op de fiets. De fietsen nemen wij meestal mee achter op de auto. Wij genieten van elk plekje in Nederland. Nederland is mooi en zo goed bereikbaar.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Tonny Enserink

Review

88
Bezocht:
Geschreven: 14 november 2007

Geen toelichting gegeven

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
joke swinkels

Review

99
Bezocht:
Geschreven: 13 november 2007

Perfect dagje uit! skipret verzekerd. Jammer van de ijzige helling bovenaan maar dat maakte de uitdaging wat groter, alleen al kijken van op de stoeltjeslift naar de skiers en boarders in het funpark was al adembenemend

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Van den Berge S

Review

88
Bezocht:
Geschreven: 30 september 2007

Goede service,a ltijd gezellige sfeer en mooie pist. Ideaal is de stoeltjes lift. Leuk funpark om te springen.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Nathalie