Vandaag met twee dochters geweest in het aardhuis!




8Gids wist veel te vertellen en omgeving was zo mooi, een onvergetelijke dag




8Gids wist veel te vertellen en omgeving was zo mooi, een onvergetelijke dag




9Fijn om te genieten van de prachtige dieren en het overige park.Heel vriendelijk personeel met veel kennis die ze graag delen met je,en dan het mooie museum wat je veel verteld over de geschiedenis.Kortom ga het bezoeken en maak het mee!ik ben er al enkele malen geweest en ga zeker nog meer.




8Het aardhuis is een interessant stukje geschiedenis voor kinderen,de wandelroute is erg leuk omdat je herten en wilde zwijnen van heel dichtbij kan zien, hoogtepunt was de roofvogelshow!




8Echt leuke dag gehad, mooie omgeving. Dieren zitten in mooie, natuurlijke verblijven van de dieren en vriendelijk personeel.




8Geweldig! Hoe vaak wij niet op de weg langs het Aardhuis reden, en ons dan af vroegen wat dat zou zijn? Tot ongeveer een 1/2 jaar geleden toen zeiden we tegen elkaar laten we gewoon eens gaan kijken. Nou ik kan u vertellen dat hadden we eerder moeten doen. Wat een gweldig mooi gebied om heerlijk te wandelen en om dan ook nog zo iets moois te mogen beleven als herten, reeën enz. van heel dicht bij in hun natuurlijke omgeving te mogen zien. Echt geweldig, zelfs de kinderen die normaal niet zo in zijn voor een wandeling gaan sinds dien graag mee als we zeggen we gaan naar Het Aardhuis. We kunnen dan ook niet wachten tot het 31 maart weer open gaat. Wat is Nederland toch prachtig! Ps. Ook de tentoonstelling die zich op het zelfde terein bevind is heel interesant.




10Gewoon heerlijk!! Ontspannend...leerzaam...gezellig...