Beoordelingen HappyNes Vakantiewoningen

Filter op gezelschap:

Geweldig

10
Bezocht: juli 2011
Geschreven: 4 april 2012

Super vakantieplek. Luxe huis duurzaam en netjes echt comforttabel. Onze zoon heeft zijn eigen speelgoed niet aangeraakt. En wie wil dat nou niet in een boomhutbed en dan ook nog eens het strand met zeehondje en zeeuwmeeuwen op je muur geschilderd. En dan niet te vergeten al dat buitenspeelgoed. Voor ons en onze zoon een 'Super vakantie" Wij verheugen ons al weer op Juli 2012.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Jacob Frida en Sander en Oma Drevesmet jonge kinderen

Review

10
Bezocht:
Geschreven: 24 april 2009

Heel gezellig familiepark met luxe verzorgde huisjes. Zeker met kinderen een aanrader. Wij hebben met onze kinderen 9/7/5/3 enorm genoten van alle fietsjes en andere spullen die aanwezig waren. Ook et shetlandpaardje Lobke en de konijnen waren heel leuk.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
r

Review

99
Bezocht: 19 t/m 22 september
Geschreven: 22 september 2008

Super leuke huisjes, zeer gezellig ingericht met de nodige comfort aanwezig. Voor de kinderen is dit echt een paradijs. Verder zit je erg dicht bij het centrum van Nes en het strand. Echt een aanrader voot het hele gezin.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
cannegieter