Beoordelingen Openluchtmuseum Bokrijk





Bezoekdatum: 14-10-2016
Datum beoordeling: 18 oktober 2016
Reisgezelschap: met partner
binnen half uur is gratis,maar dit haalt niemand ivm het lopen naar het park en lange laan na de kassa en de dame bij de kassa die langzaam werkt Dus bent u 5 min te laat, betaalt u gewoon 5 euro dagtarief, snel verdient. Er wordt geen rek gehouden met andere zaken maar gewoon het dagtarief geincasseerd Verder is het personeel ook niet de vriendelijkste. sterke afrader
Beoordeling gegeven door h verbeek.





Bezoekdatum: 9 augustus 2016
Datum beoordeling: 9 augustus 2016
Reisgezelschap: met jonge kinderen
Wel aardig park maar mag stukken dynamischer. Personeel straalt weinig vreugde uit. Mag wat enthousiaster. Ook het onderling klagen van het personeel draagt niet bij aan een leuke sfeer. Verder wel ok.
Beoordeling gegeven door Ireen Pi van de Venne .





Bezoekdatum: 31 augustus 2012
Datum beoordeling: 11 september 2012
vond dat het er erg verwaarloost uitzag en vele huisjes zaten op slot, en was er toch een open, werden we weg gestuurd, omdat een groep kinderen belangrijker was. dit was bij het weven. de andere dames, waren er niet veel waren erg aardig. maar je komt er om wat te horen en te zien, maar buiten en binen in de gebouwen zag het er vreselijk vies en vewaarloost uit ,ook de tuinen
Beoordeling gegeven door N.N..





Bezoekdatum: 06-08 2011
Datum beoordeling: 14 augustus 2011
Reisgezelschap: met opa en oma
heel relex.en intersant.de smit met zijn smeden. de meel molen. de varkensstal.heel intersant voor de klein kinderen.
Beoordeling gegeven door wetzels.





Bezoekdatum: zomer 2010 (2011 komt ook)
Datum beoordeling: 28 maart 2011
Wij hebben op een zeer ontspannen manier een geweldige dag mogen BELEVEN, verhelderend waren de herkenningen uit grootmoeders tijd, mooi de gebouwen en terreinen en zeer lekker de koffie met lekkers en ook het eten kon onze goedkeuring ontvangen. Een zeer aan te raden dagje uit zowel met als zonder kinderen. In tegenstelling tot vaak is de dag hier niet lang genoeg.
Beoordeling gegeven door Timmer fam..