Beoordelingen Zwembad Octopus

Filter op gezelschap:

een afknapper

22222
Bezocht: 1-9-2025
Geschreven: 3 september 2025

De glijbaan is dicht. We moeten om 13.00 het water uit. Beide aspecten zijn NIET vermeld bij het kopen van ons kaartje. We betaalden gewoon het volle bedrag. Als we dit geweten hadden, waren we naar een ander zwembad gegaan.

Prijs/kwaliteit 1
Personeel 4
Service 2
Hygiëne
Omgeving
Yvonne Steenmetzmet jonge kinderen

Top!

88
Bezocht: 19 mei
Geschreven: 22 mei 2023

Aquakids uitgeprobeerd. Superleuk! Leuke liedjes en twee spellen op een avond, deze keer waren dit over een mat rennen en door het gat heen duiken ben tot het einde gegaan dat is dus tot half tien. Eten goed op prijs. Heel klantvriendelijk en goede badmeesters al met al een goede vervanger voor het discozwemmen

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Famke Wolswinkel met vrienden

Super

99
Bezocht: 24 september
Geschreven: 25 september 2022

Geweldig zwembad op zaterdag was er ook een stormbaan en leuke glijbaan

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Nienke met vrienden

prima

88
Bezocht: 17 juli 2022
Geschreven: 23 juni 2022

ging met opa en oma disco zwemmen aardig druk muziek erg hard badmeesters letten niet op eten en drinken ook erg duur ga niet nog een keer

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
famke met opa en oma

superleuk zwembad!

10
Bezocht: 7 juli 2013
Geschreven: 14 juli 2013

Wat een ontzettend leuk zwembad is dit! Vriendelijke ontvangst, goede badmeesters en een heel overzichtelijk zwembad! Lekker schoon en voor elk wat wils! Voor onze kleine kinderen een heerlijk warm bad en voor de grotere in de middag een hindernisbaan in het water en een duikplank! Ook de waterglijbaan en de grote ligweide een mega succes!! Na afloop een heerlijk frietje gegeten (en voor een lage prijs) al met al een superleuke dag voor weinig geld! Aanrader!!!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
dianegezin

Redelijk

777
Bezocht: 26-5-2013
Geschreven: 27 mei 2013

Het recreatie bad is goed, leuk en lekker warm. De glijbaan is echter heel erg slecht want het glij gedeelte zit in een aanbouw gedeelte waar het een stuk kouder is, het water is ook ijskoud en de glijbuis heeft van die hele harde randen. Verder zou het een glijbaan zijn met licht en geluidseffecten maar het geluid hoor je (bijna) niet en er zit maar 1 flitslamp in.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Dannymet jonge kinderen

zwemmen is gezond en brengt ieder een lach om de m

777
Bezocht: 23092010
Geschreven: 22 oktober 2010

prima zwembad, leuk personeel, dioen echt hun best om er iets leuks van te maken!!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
N.N.