Slecht




1Zeer lange wachttijd Tafel en stoelen zelf schoon gemaakt Kinderstoel zelf ophalen Lauwe cappuccino Koude pannenkoeken Koude soep Beetje rauwkost ipv rundvleessalade wat op de kaart stond Droge varkenshaas op het broodje




1Zeer lange wachttijd Tafel en stoelen zelf schoon gemaakt Kinderstoel zelf ophalen Lauwe cappuccino Koude pannenkoeken Koude soep Beetje rauwkost ipv rundvleessalade wat op de kaart stond Droge varkenshaas op het broodje




3Speeltuin top. Om een tafel te krijgen snel maar daarna zelf iemand opgezocht om te bestellen. Naturel pannekoek 11 euro sorry maar vind dat echt zwaar aan de prijs. Kom op mensen een naturel pannekoek die ook nog taai was want kwam er niet door met t mes. Het verschoningskussen heel vies




2Erg lang moeten wachten voordat de bestelling opgenomen werd! En vervolgens 1,5 uur moeten wachten op het eten! Misschien toch gaan werken met reserveringen, zodat je weet hoe druk het gaat worden en je hierop kan inzetten! Arme serveersters, die krijgen alles over zich heen van boze gasten, terwijl zij er niets aan kunnen doen!




1Heb meerdere keren een afspraak gemaakt met de eigenaar. 1ste kwam hij helemaal niet opdagen en zou hij mij telefonisch terugbellen maar ook dat gebeurde niet. Heb toen een bericht gestuurd via de site en daar kwam ook geen enkele reactie op. Mijn moeder was daar pas geleden voor een ander feestje en heeft eigenaar nog aangesproken en hij had aangegeven dat hij mij weer zou terugbellen maar wéér geen enkele reactie. We zouden volgend jaar 7 Juni feestje bij jullie hebben en daar zouden we even dingen overleggen met eten maar daar gaan we absoluut niet meer heen. Zeer slecht..




2We gingen voor een paasbrunch maar wat op tafel stond was een ontbijt zonder ook maar iets bijzonders.




10Ik had bij dit restaurant kinderfeestje gehouden voor mijn dochtertje! Het was echt super goed geregeld! De tafel was leuk aangekleed! Het eten was top en het is ook fijn dat je hier kinderfeestjes kan houden met goed of slecht weer! Wat ik ook fijn vond is dat het overzichtelijk is. Je kan ze goed in de gaten houden als ze aan het spelen zijn. Al met al echt een aanrader dus!!




1Je word niet vriendelijk ontvangen enthousiasme is ver te zoeken. We moesten zelf een kinderstoel ophalen. Weinig omkijk als je wat wilt bestellen.




2Ik moest lang wachten dat ze bestelling wilde opnemen en ze waren druk aan vegen toe daar zaten eten,en vindt niet kunnen




10Altijd geweldige pannenkoeken! Top kok! Vriendelijke bediening!




1Bij aanvang was de tafel niet afgeruimd van de voorganger. Het duurde een eeuwigheid voor de tegel leeggehaald werd en er gevraagd werd, of we iets wilde eten of drinken. Met het afruimen werden de glazen afgeruimd, door ze van bovenaf in de glazen beet te pakken. Tot verbazing werden onze drankjes op dezelfde manier aangeboden, door de glazen wederom aan de bovenzijde vast te pakken. Ik vind dit onbegrijpelijk, zeker in de corona tijd. Tevens was de menukaart te vies om aan te pakken. Niet voor herhaling vatbaar.




9Gezellig informeel restaurant met voor de kids leuke speelgelegenheid binnen en buiten. Leuke bediening goede pannenkoeken! Eigen brouwerij en ijsmaker.. top!




9Wij hebben al vaak hier gegeten, en zijn altijd erg tevreden! En aan de hoeveelheid gasten te zien, vinden dat er meer! We gaan vandaag weer, verheug me erop!




1Na een reservering, kregen we een mooie tafel vlakbij de speelruimte. Ideaal met 2 jonge kids! Na ruim een kwartier kregen we eindelijk onze bestelde drankjes. Er werd medegedeeld dat we ivm drukte 45 minuten moesten wachten op onze pannenkoeken. Na een uur waren we het flink zat. We vroegen hoe lang het zou duren en met een smoes werden we zoet gehouden dat nu onze pannenkoeken binnen een paar minuten geserveerd zouden worden. Niets bleek minder waar! Na een aantal, met pijn en moeite bestelde drankjes en de nodige ergernissen hebben we na 1,5 uur wachten en nog steeds geen eten het restaurant verlaten. Dit leek het personeel zelfs niet eens op te merken, best bijzonder! Het personeel was geërgerd, gestresst en alles behalve vriendelijk. De vorige keer hebben we ook al super lang op ons eten moeten wachten. Echter gunde ik dit restaurant het voordeel van de twijfel. Overal gebeurd wel eens wat. Maar voor ons was vandaag de maat helemaal vol. We komen hier dan ook nooit meer....




10goed eten, gezellig en aardige bediening. Eten was er snel en zou zeker terug komen.




3Na eerdere (ook mindere) ervaringen nogmaals restaurant geprobeerd. Ook ditmaal een deceptie. Bij binnenkomst (18.30) werd ons al medegedeeld dat om 19.30 de keuken zou sluiten ivm afhuren van het restaurant. Na overleg toch besloten te blijven eten, als we maar zouden opschieten. Drankjes waren er vrij rap, maar pannenboek was er na ruim halfuur nog steeds niet (en er was zo'n haast?). Kok leek erg rustig aan te doen. Pannenkoekkeuze was overigens beperkt en onlogisch. Een simpele spek-kaas pannenkoek heeft een speciale naam, en als je die naam niet gebruikt weet de bediening niet wat je bedoelt. Zelf een pannenkoek met shoarmavlees besteld. Merendeel van het vlees verbrand. Toen na het eten gevraagd werd of alles naar wens was geweest (eerder kwam de bediening niet navragen), doorgegeven dat de shoarma niet naar wens was, ze zou het doorgeven aan de keuken. Vraag van de keuken of ik een nieuwe wilde werd door de serveerster negatief beantwoord (was mij niets gevraagd), omdat de pannenkoek op was (jullie hadden toch haast?). Reactie van kok was toen "mooi zo"... Aparte reactie op een klacht lijkt me. Laatste keer geweest, en zeker geen aanrader.




4geen klantvriendelijke bediening. Wij konden voor drie kleine kinderen geen klein ijsje bestellen. drie kinderijsjes besteld. Hebben hier drie kwartier op moeten wachten. div. malen gevraagd steeds werd gezegd het komt er aan. niet dus. Tot onze verbazing werden er aan andere tafel gewoon een hoorntje met één bolletje ijs geserveerd. Personeel onvriendelijk en niet behulpzaam. ijs en pannenkoeken zijn wel lekker. maar twee uur met drie kleine kinderen voor een pannenkoek en een ijsje is te lang.




10Wij rijden helemaal uit Enschede noord naar deze plek voor het allerlekkerste zelfgemaakte schepijs, als ijsliefhebber kan ik het weten :-) Bovendien kun je hier als een van de weinige plekken lekker rustig zitten op het terras, met kindvriendelijke speeltuin, kortom geweldig ! En de pannekoeken smaken ook nergens beter dan hier, maar dat was al bekend....




9De Nieuwe speeltuin naast het terras met fantastisch uitzicht van het landschap is erg rustgevend voor kids en ouders! Doordat er geen gevaarlijke of dingen zijn die geld kosten, spelen kids in alle leeftijden gezellig met elkaar terwijl je als ouder rustig kunt zitten zonder gezeur om een euro of verplicht halfuur de schommel duwen...u kent het vast. Echt over nagedacht. Top! En ook nog eens heerljke koffie met boeren appeltaart! Echt aanrader!