Schelden racisties geweld




1Omdat personeel schreeuwt naar kleine kinderen en middelvingers op steken naar kinderen dreigen met weten waar wij wonen




1Omdat personeel schreeuwt naar kleine kinderen en middelvingers op steken naar kinderen dreigen met weten waar wij wonen




9voldoet aan alle gebruikelijke zwemgebruiken zoals oudere doelgroepen (het zo nodige bewegen voor ouderen;moeders met kleine kinderen;honderden tieners in de vacantie,enz, Een welnescenter is totaal overbodig en overbodig. Waarvoor groot onderhoud;alles keurig geverfd en schoon;geen tegeltje los.Het enige buitenbad dichtbij.




5ik geef een vijf omdat op de site staat dat bij mooi weer het bad langer open blijft. Wat schets mijn verbazing op 22 Juli 2013 kom ik om 14:00 uur binnen en moet om 17:00 uur er uit. Ik moet 17,50 betalen voor 3 uurtjes. Hoeveel graden (Mooi weer ) moet het worden om langer open te blijven, het was 28 graden. Vraag het aan de medewerker vdie achter de balie zat. Die wist het ook niet waarom er al om 17:00 uur omgeroepen werd dat men ging sluiten. Afwachtende uw bericht moet ik wel zeggen dat het er allemaal goed en schoon uit zag.