Brick City

LEGO bekijken in een oud station - Brick City




Kom je steentje bijdragen aan het museum toerisme van Hoorn. Neem een kijkje in het oude station en verwonder je over de kleurrijke LEGO bouwwerken die het oude spoorweghuis nu sieren. Brick city is ontstaan uit een tijdelijke tentoonstelling in het Museum van de Twintigste Eeuw en nu permanent te bezichtigen. Van een mini-versie van het station tot levensgrote beelden van je favoriete personages: Deze collectie bouwstenen wil je niet missen.

Oude bekenden in een nieuwe locatie

Spot de Daltons of snap een foto met LEGO Ninjago. BEkijk Zweinstein en zoek waar Harry is. In Brick City vind je al je favoriete fantasiewerelden- en figuren opgebouwd. De diorama's met tafereeltjes en gebouwen staan er om je een tijdje bezig te houden, dus let op die details! De diorama's komen tot leven door de rijdende treinen die op hun eigen reisschema rond tuffen. Zo blijft station Hoorn toch nog onderdak bieden aan het spoorwegverkeer.

Kijken én bouwen

Alleen het kijken is al reden genoeg om een bezoekje te plegen aan dit door LEGO geïnspireerde museum. Maar er is meer te doen! Tafels vol plastic steentjes staan klaar om mee gespeeld te worden. Je fantasie gaat op volle toeren en voor je het weet heb je een eigen kunstwerk gebouwd, waardig om in het museum te staan. Bouwen maakt hongerig en dorstig, dus vergeet niet langs de horeca te gaan voor een fris drankje en een lekkere snack.

Brick City in Hoorn leent zich ook goed voor een kinderfeestje. Deze activiteit is geschikt voor kinderen.

 Brick City: bekijk LEGO treinen in het oude station van Hoorn

Foto: Brick City ©
Foto: Brick City ©
Foto: Brick City ©
Foto: Brick City ©
Foto: Brick City ©
Foto: Brick City ©