Openluchtzwembad De Spetter

Zwemmen tussen het groen bij Openluchtzwembad De Spetter

Al jaren vind je in het rustige, groene Tholen openluchtzwembad De Spetter. Generaties hebben hier gezwommen en nog steeds vermaken gezinnen zich elke zomer in het grote buitenbad.

Zwemmen en meer

Bij De Spetter gaat het vooral om zwemmen. Neem een lekker frisse duik van de duikplank of spring vanaf de kant. Gewoon baantjes trekken mag natuurlijk ook. Het zwembad is groot genoeg, waardoor er ruimte is voor iedereen! Voor extra vermaak is er ook een kleine glijbaan, waar de jeugd gegarandeerd blij van wordt.

Op sommige dagen zijn er ook extra activiteiten, zoals discozwemmen of de Summergames. Check de agenda op de website van openluchtzwembad De Spetter of de socials om up-to-date te blijven.

Zwemles voor kleintjes

Misschien kan je kind de zwemvaardigheden nog wel wat bijspijkeren. Meld hem of haar dan aan voor de zwemlessen! Deze zijn bedoeld voor kinderen van 6 jaar en ouder. De lessen duren een half uur per keer en worden altijd in de namiddag gegeven op maandag en donderdag.

Openluchtzwembad De Spetter in Tholen is ook geschikt voor: vriendinnendag en familiedag. Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin.

 Bezoek www.despettertholen.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -