De Koperen Tuin

- advertentie -

De Koperen Tuin - Prinsentuin

De Friese Oranjes genoten vroeger al van de prachtige Prinsentuin in Leeuwarden. De statige lanen en prachtige vijverpartijen doen je terugdenken aan deze chique tijd. Ontdek deze prachtige tuin en het bijbehorende Grand Café Restaurant De Koperen Tuin. Geniet van een zonnige dag op het terras of kom 's avonds dineren.

De Prinsentuin is als trouwlocatie aangewezen. Erg romantisch: trouwen in de muziekkoepel met daarna een toast in de prachtige tuin. De locatie verhuurt diverse zalen voor feesten, vergaderingen en andere evenementen.

De Koperen Tuin in Leeuwarden is ook geschikt voor: bedrijfsuitje, high of afternoon tea en bruidsreportage of trouwlocatie of trouwfeest. Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin en volwassenen.

 Bezoek www.dekoperentuin.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -