Tentoonstelling Visioen vs. Confrontatie

- advertentie -

Tentoonstelling Visioen vs. Confrontatie

» Let op: deze activiteit is voorbij «

Visioen vs. Confrontatie.
Het Mondriaanhuis Amersfoort organiseert van 14 april tot en met 25 augustus 2013 de tentoonstelling Visioen vs. Confrontatie. In het kader van de Vrede van Utrecht brengt het Mondriaanhuis een onderbelicht thema uit het leven van Mondriaan onder de aandacht, oorlog en vrede.
In de tentoonstelling Visioen vs. Confrontatie staat centraal hoe kunstenaars zich verhouden tot oorlog en geweld. Zo hield Mondriaan zich tijdens de twee Wereldoorlogen die hij meemaakte liever afzijdig en ging hij in zijn schilderkunst op zoek naar een betere wereld (Visioen). Enkele decennia later, in een tijd van welvaart en vrede, willen hedendaagse kunstenaars echter het publiek juist wakker schudden met de harde boodschap dat oorlog en geweld op de loer liggen (Confrontatie).
Het Mondriaanhuis zal werk tonen van een selectie gerenommeerde hedendaagse kunstenaars - waaronder Marc Bijl, Ronald Ophuis, Christoph Draeger en Rob Voerman.

 Bezoek www.mondriaanhuis.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -