Delft City Tour

Delft City Tour

» Let op: deze activiteit is voorbij «

Iedere dag gegarandeerd!!! Dagelijks van 11.30-13.30 uur kunt u een leuke kennismaking met Delft meemaken om vervolgens zelf op onderzoek uit te gaan. U wordt opgehaald bij het Toeristen Informatie Punt (TIP) door de rondvaartboot, waarmee u een tocht maakt door de schilderachtige Delftse grachten. Vervolgens wordt u opgehaald door de stadsgids die niet alleen de leukste plekjes van Delft laat zien, maar u ook vertelt waar en wanneer u terecht kunt voor een tentoonstelling, een mooie kerk, een specifiek Delfts gerecht etc.

Kosten € 12,50 p.p. Ook voor groepen, op aanvraag.

Op zaterdag begint u om 12.30 uur met de stadswandeling vanaf TIP. U kunt dan zelf kiezen of en wanneer u met de rondvaartboot meegaat. Ook kunt u aansluitend op de Delft City Tour met uw gids een rondleiding door de Nieuwe Kerk doen. U tekent daarvoor in bij uw gids voor € 6,50 incl. entree Nieuwe Kerk. Met dit ticket is het mogelijk ook de Oude Kerk te bezoeken, indien geopend.

Vanaf 7 april tot eind september dagelijks. In oktober uitsluitend op zaterdag en zondag.

Tickets zijn dagelijks verkrijgbaar bij het Toeristen Informatie Punt. Ook kunt u reserveren bij Happy Day Tours, Nieuwe Langendijk 42A. T. 015 2565306

U kunt nu ook aansluitend aan de city tour met uw gids de Nieuwe Kerk bekijken. U tekent daarvoor in bij uw gids voor € 6,50 incl. entree Nieuwe Kerk. Met dit ticket is het mogelijk ook de Oude Kerk te bezoeken, indien geopend.

 Bezoek www.happydaytours.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -