Halve verhalen (6+)

- advertentie -

Halve verhalen (6+)

- Twee accordeonisten, drie dansers en een wereld waarin niets is wat het lijkt -

Twee accordeonisten en drie dansers zitten op een draaiende schijf, met in het midden een boekenkast. Kleurig en mooi georganiseerd. Maar dan wordt een boek doormidden gescheurd en komt het hele decor in beweging. Er ontstaat een vrolijke, muzikale puzzelbende, waarin telkens weer nieuwe werelden ontstaan. Met muziek die spannend is, sprankelend, langzaam, snel, hard, zacht, stil of schreeuwend. Net zo veelzijdig als het leven zelf! 
  
Halve verhalen is een coproductie van De Stilte en accordeonduo TOEAC. Pieternel Berkers en Renée Bekkers laten hun accordeons klinken als blazers, strijkers en zangers. Volgens journalisten hebben ze een ‘jaloersmakende vingervlugheid, muzikaal inzicht en een flinke portie lef’. In Halve verhalen spelen ze muziek van componisten als de 19e-eeuwe Fransman Jean-Philippe Rameau en de 20e-eeuwse Rus Vladislav Zolotarjov. 
 
Activiteiten rondom iedere voorstelling 
Foyerdeck 3 / 13.00 – 16.30 uur 
Voor de allerkleinsten is er voor en na de concerten in de Kleine Zaal een muzikale peuterspeeltuin op Foyerdeck 3. Om alvast in de stemming te komen of om even te spelen. Voor kinderen vanaf 4 jaar zijn er na afloop van de voorstelling in de Grote Zaal verschillende activiteiten in het gebouw. Word componist in een kwartier, ontdek de artiestenroute of knutsel je eigen muziekinstrument. 

Met muziek van Jean-Philippe Rameau en Vladislav Zolotarjov, en eigen werk 

Uitvoerenden

De Stilte + TOEAC

 Bezoek www.muziekgebouw.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.