Scherp toezicht op Groninger Museum
artikel621Gemeente Groningen leent zeven ton aan museum #groningen
archief oud artikel Cultuur Groningen, Groningen De gemeente Groningen houdt de komende jaren scherp financieel toezicht op het Groninger Museum. De gemeenteraad stelt dit als voorwaarde voor de lening van zeven ton die het museum krijgt van de gemeente.
De gemeente Groningen debatteerde gisteravond over de lening aan het Groninger Museum. Sinds vorig jaar zit het Groninger Museum diep in de rode cijfers. Een te dure verbouwing veroorzaakte de geldproblemen. De gemeenteraad wil het museum behoeden voor sluiting en stemde in met de lening. Het museum moet de lening binnen twintig jaar terugbetalen aan de Groningse gemeente.
Een te dure verbouwing zorgde voor geldproblemen
Activiteiten Groninger Museum
Nu te bezoeken
Tentoonstelling Bakstain
Groningen 09-05-26 - 23-08-26
Al eeuwenlang bepalen bakstenen, gevormd uit Groningse klei en gebakken tot warme rood-oranje tinten, het uiterlijk van onze stad en provincie.