Uitstapjes vlakbij Luchtwachttoren 7O1 Warfhuizen

bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Luchtwachttoren 7O1 WarfhuizenLuchtwachttoren 7O1 Warfhuizen

De Theefabriek

Houwerzijl, Groningen (6.03km)Theeleuten opgelet! In De Theefabriek in Houwerzijl vind je alles wat je hartje begeert. Het museum, de theeschenkerij en de geurige theewinkel laten je opgaan in de geuren, kleuren en smaken van thee.

Pieterpad

Pieterburen, Groningen (6.08km)Het Pieterpad is de langste wandelroute, die in Nederland te vinden is. De route voert van Pieterburen naar het eindpunt op de Sint-Pietersberg bij Maastricht. Loop een etappe of volg het hele pad door het afwisselende Nederlandse landschap.

Zwembad Electra

Lauwerzijl, Groningen (6.3km)Zwembad Electra is een openluchtzwembad in het Groningse Lauwerzijl. Zomers is het bad open voor zwemlessen, van het gewone ABC-diploma tot survivalzwemmen en snorkelen. Natuurlijk kun je er ook vrij zwemmen.