
Kasteel van Gaasbeek
Lennik, Belgie (8.44km)Laat je in de tijdmachine meevoeren naar het Kasteel van Gaasbeek met zijn mooie en spannende geschiedenis. Bekijk het historische interieur, de kunstvoorwerpen en de prachtige omgeving.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Provinciedomein HuizingenProvinciedomein Huizingen

Lennik, Belgie (8.44km)Laat je in de tijdmachine meevoeren naar het Kasteel van Gaasbeek met zijn mooie en spannende geschiedenis. Bekijk het historische interieur, de kunstvoorwerpen en de prachtige omgeving.

Tervuren, Belgie (15.98km)Het Arboretum is een plek waar heerlijk kan worden gewandeld. Met meer dan vierhonderd boomsoorten is dit een plezante daguitstap voor de natuurliefhebber.

Ukkel, Belgie (6.38km)Nemo 33 is met zijn 33 meter diepte het diepste zwembad ter wereld. Voor duikers de ideale plek om te oefenen!

Brussel, Brussel (12.55km)Op twee minuten wandelafstand van de Beurs, valt dit uitzonderlijke gebouw op door zijn architectuur. Er worden regelmatig tentoonstellingen georganiseerd.

Brussel, Belgie (13.45km)Maak kennis met twaalf eeuwen militaire historie van België in het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis.

Brussel, Brussel (10.39km)Het vroegere woonhuis van beeldhouwer en kunstschilder Constantin Meunier (1831-1905) is nu een museum, met meer dan zevenhonderd werken van Meunier.

Brussel, Belgie (12.72km)Beelden, zuilen, marmer: alles in de Sint-Hubertusgalerijen ademt de elegantie van de Italiaanse paleizen uit de negentiende eeuw. De prachtig gewelfde glazen daken houden je droog in elk weertype. Zo mooi, dat je bijna zou vergeten te shoppen!

Brussel, Belgie (13.77km)De Botanique is één van de bekendste concertzalen van België. Het gebouw wordt omringd door een prachtige, historische tuin die al sinds 1829 bestaat.

Brussel, Brussel (12.56km)In Het Museum van de Stad Brussel leer je alles over de geschiedenis van deze bruisende stad. Van Manneken-Pis tot het retabel van Saluzzo.

Brussel, Belgie (12.46km)Elke zomer gaan de poorten van het Koninklijke Paleis in Brussel open. Een kijkje achter de schermen in de luxe werkplaats van de koning.

Brussel, Brussel (13.22km)België staat bekend om haar goede striptekenaars. Leer alles over het maken van stripverhalen en ontmoet bekende striphelden bij het Belgisch Stripmuseum.

Brussel, Brussel (12.21km)De Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België bestaan uit het Museum voor Oude Kunst, Museum voor Moderne Kunst, Wiertzmuseum, Magrittemuseum, Meuniermuseum en het Fin-de-Siècle Museum.

Braine-L'alleud, Belgie (11.26km)Herbeleef de geschiedenis aan het slagveld van Waterloo, waar Napoleon Bonaparte met de staart tussen zijn benen vertrok.

Brussel, Brussel (11.1km)Speciaal voor kinderen is er het Kindermuseum in Brussel. Kinderen kunnen zichzelf en anderen beter leren kennen door middel van ludieke voorstellingen.

Itterbeek, Vlaams-Brabant (10.38km)Ontdek de Bruegelwandeling in Itterbeek en geniet van de natuur en cultuur tijdens deze bewegwijzerde route door het prachtige landschap.

Brussel, Belgie (12.35km)Houdt je oren en ogen goed open tijdens een bezoek aan het muziekinstrumentenmuseum. Meer dan zevenduizend muziekinstrumenten laten hier hun klanken horen.

Brussel, Brussel (12.64km)Kom meer te weten over de Belgische biercultuur in Belgian Beer World in Brussel. Natuurlijk kun je hier ook bier proeven in The Beerlab. Bierliefhebbers wanen zich in de zevende hemel!

Brussel, Belgie (13.01km)Het draait allemaal om geld in het Museum van de Nationale Bank van België.

Waterloo, Waals-Brabant (8.72km)Bij het horen van de plaats Waterloo denkt menigeen direct aan 'de slag'. In het Wellington Museum ontdekt de bezoeker wat daar precies gebeurde!

Brussel, Brussel (12.6km)Ontmoet de bekendste Belgische stripfiguren in dit leuke museum!

Vieux-Genappe, Belgie (14.61km)Lag Napoleon te bibberen in zijn bed, of was hij de rust zelve aan de vooravond van de Slag bij Waterloo? In Laatste Hoofdkwartier van Napoleon kom je er achter!

Brussel, Belgie (10.49km)De schrijver, filosoof en theoloog Erasmus woonde vijf maanden lang in dit gotische huis. Nu vind je er schilderijen, een bibliotheek met oude drukken en een filosofische tuin.

Brussel, Brussel (12.25km)Wist je dat Manneken-Pis een garderobe heeft met bijna duizend kledingstukken? Een gedeelte is te zien in z'n eigen museum aan de Eikstraat.

Brussel, Brussel (12.21km)In het Museum voor Oude Kunst is een uitgebreide collectie schilderijen, beelden en tekeningen uit de vijftiende tot de achttiende eeuw te zien.

Brussel, Belgie (12.4km)In het authentieke atelier van de omstreden kunstenaar Antoine Wiertz (1806-1865) wordt een verzameling van schilderijen, beeldhouwwerken en schetsen uit de Belgische Romantiek getoond.

Terhulpen, Waals-Brabant (14.22km)De Belgische kunstenaar Jean-Michel Folon zet in het kasteel van Terhulpen op een levendige manier zijn eigen leven in de schijnwerpers.

Brussel, Brussel (12.39km)Ontdek de verborgen geschiedenis die onder de grond schuilgaat bij het Coudenbergpaleis. Hier hebben keizer Karel V en de Europese adel gewoond.

Brussel, Belgie (14.5km)De tram: een begrip in grote steden. Maar hoe kwam de tram tot wat hij nu is? In het Brussels Trammuseum ontdek je de geschiedenis van de tram aan de hand van een prachtige collectie voertuigen.

Brussel, Brussel (12.3km)Het Musée Magritte Museum in Brussel belicht de kunst en het leven van de Belgische surrealist Magritte.

Brussel, Brussel (12.36km)Het Instituut voor Natuurwetenschappen Brussel herbergt een schat aan wetenschappelijke kennis.