Beoordelingen Museumschip Vlotburg

Filter op gezelschap:

Leerzaam en overzichtelijk

777
Bezocht: 5 februari 2022
Geschreven: 6 februari 2023

Compact museum op een (rondvarende) boot. De speurtocht gaat via alle bezienswaardigheden. De ridder en de gastvrouw beheren het kasteel. Vriendelijk ontvangst en vragen worden duidelijk beantwoord.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Heleengezin

rommelig geheel

4444
Bezocht: 23 oktober 2020
Geschreven: 23 oktober 2020

Het is binnen wel erg stoffig en dat geeft het idee dat het vies is. Gangetjes zijn erg smal en de route is niet overal duidelijk.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Leendert-Janmet jonge kinderen

waardeloos!

11111
Bezocht: 15 september 2013
Geschreven: 27 december 2013

Zonde van het geld, je krijgt het benauwd binnen. Het enige dat uit vroeger tijden stamt is de laag stof !

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
TInette Bouwgezin

misdadig

11111
Bezocht: 25-5-2011
Geschreven: 28 mei 2011

6 euro entree voor een onwaarschijnlijke hoop afval die zelfs op een schroothoop niet toegelaten zou mogen worden; de authentieke middeleeuwse voorwerpen zijn duidelijk amateur-namaak en de bescheten poppen uit papier-maché lijken niet eens op menselijke figuren - rommel, diefstal, verneukelarij

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Marcmet partner

Review

10
Bezocht: 07 03 2010
Geschreven: 8 augustus 2010

Geen toelichting gegeven

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Augusto

Review

99
Bezocht: 09-01-2010
Geschreven: 12 januari 2010

Wij zijn met de familie geweest en de kinderen vonden het leuk vanwege de riddertijd, dwalen door het museum van binnen, de puzzeltocht... en ridder Lenny met zijn paarden. Wij vonden het mooi om te zien hoe het (zelf) gemaakt was, de sfeer, geluiden en heel apart om een stil te staan bij deze tijd. En... met deze sneeuw en het ijs zeker uniek ! Bij het gedeelte waar getoond werd op welke manier iemand gestraft werd hebben we de kleinste even maar op de arm genomen, dat was wel heel spannend voor hem. Maar al met al, genieten.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Peter van Lies