Beoordelingen Pannenkoekenhuis De Ontdekking

Filter op gezelschap:

Geweldig

88
Bezocht: 27.6.2023
Geschreven: 28 juni 2023

Een super service, buiten de reguliere kaart om, worden onze wensen ingevuld! De "normale" kaart is al zeer uitgebreid, met niet alleen veel pannenkoeken,maar ook salades/soepen/ snitzel/kipsaté ,veel andere lunch mogelijkheden,een high pancake enzo.Tel daarbij het schitterende terras daarbij op,dan is een bezoek aan de Ontdekking zeer de moeite waard.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
H&Mmet partner

Veel keuze in lekkere pannenkoeken

10
Bezocht: Diversekeren al geweest
Geschreven: 23 augustus 2017

Veel keuze in diverse lekkere pannekoeken. Hele goede vriendelijke en snelle bediening. Kinderen krijgen muntjes bij kinderpannekoek dat ze zelf een speeltje kunnen kiezen in de kast. Voor de kinderen : Leuke speelzolder , mooie grote buitenspeelgelegenheid met :trampolines, luchtkussen , fietsjes, glijbaan schoomels e.d. Wij komen er regelmatig en altijd alles netjes in orde !!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Van haarengezin

Geweldig

10
Bezocht: April 2013
Geschreven: 28 mei 2013

Heerlijk gegeten en de kids hebben lekker gespeeld!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Inge Akkermansmet opa en oma

Review

777
Bezocht: 5 oktober 2012
Geschreven: 7 januari 2013

super!!!! een echte aanrader ook met een een leuke speelzolder voor uw kinderen

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Piet de Vriesmet jonge kinderen

Waardeloos

11111
Bezocht: 19-06-2011
Geschreven: 8 december 2011

Waardeloze tent. Reserveer je en dan ben je 5 minuten later en dan is de tafel weg. Ongelofelijk. Ook de manier waarop je aangesproken werd. Echt schandalig, neen zeg maar hufterig. Mensen mijd deze tent.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Haf de Vriesmet opa en oma

slechte pannekoeken

22222
Bezocht: 24-7-2011
Geschreven: 24 juli 2011

We hadden besteld pannekoek appel/kaas en n boerenpannekoek. De boerenpannekoek was echt niet te eten... was gewoon nog nat van de deeg. Helemaal niet doorbakken. De appel/kaas wel maar het geld niet waard. Voor een avondgerecht was ie erg minimaal (nu als lunch) zo kan ik ze thuis ook bakken. We kregen 5 euro terug naar onze klacht. Maar terug komen doen we zo niet meer!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
pattymet partner

Review

99
Bezocht: aug-2009
Geschreven: 23 januari 2010

Geen toelichting gegeven

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Ralf Vissers