Middeleeuws Erf De Bergkamp

- advertentie -

Middeleeuws Erf Landgoed Schothorst

Op het Middeleeuws Erf op Landgoed Schothorst komt het boerenleven van rond het jaar 800 tot leven in het hier en nu. Hoe leefden de boeren in de middeleeuwen en hoe zag een boerenerf en boerenbestaan er toen uit? Ontdek het op het Middeleeuws Erf, inclusief gebouwen, gewassen en boeren in de stijl van die tijd. Op het erf wonen boerderijdieren, zoals schapen, varkens, kippen en geiten. De omgeving is bosrijk en populair bij wandelaars en vogelspotters uit Amersfoort.

Tijdens de Vikingweekenden zijn er oude ambachten te zien op het erf. Tijdens de Sibbedagen mag je ook zelf met ambachten aan de slag. Leuk: tijdens deze dagen lopen de zogenaamde bewoners op het erf rond in middeleeuwse kostuums.

Middeleeuws Erf De Bergkamp in Amersfoort is ook geschikt voor: schoolreisje. Deze activiteit is geschikt voor  het hele gezin.

 Bezoek www.hetgroenehuisamersfoort.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -