» Let op: deze activiteit is voorbij «
Wandelen en vogels kijken in Ackerdijkse Plassen
zaterdag 04 mrt 2017 - 09:00 uur
Op een steenworp afstand van Rotterdam ligt natuurgebied de Ackerdijkse Plassen. Je zou het niet zeggen: maar hier aan de A13, verstopt door bomen en struiken, ligt een historische boerderij uit 1666 en een natuurgebied vól met bijzondere vogels. Een paar keer per jaar kun jij in dit bijzondere natuurgebied wandelen en vogels kijken.                                                  ÂVogels kijken in de Ackerdijkse Plassen
De afwisseling van rietland, bosjes, plassen en grasland zorgt ervoor dat veel verschillende soorten vogels hier naar voedsel zoeken, voldoende rust hebben en broeden. De Ackerdijkse Plassen zijn een ware oase voor vogels in de drukke Randstad. We wandelen door het bosgebied van de Ackerdijkse Plassen op zoek naar haar bewoners.
Tips van de boswachter tijdens het wandelen
- Trek stevige schoenen of laarzen aan.
- Neem je verrekijker mee.
- Controleer jezelf op teken na een wandeling in de natuur.
- Het wandelen duurt ongeveer 2,5 uur.Â
- Graag 15 minuten van te voren aanwezig zijn.
- De activiteit start bij vergaderboerderij Ackerdijkse Plassen.
- Het navigatieadres is Rijksstraatweg 125, 2629 JE Delft.
Er staat een duidelijk geel/blauw bord van Natuurmonumenten en hier rijd je de landweg op, na ongeveer 1 km komt je bij de parkeerplaats van de boerderij.
Ackerdijkse Plassen
Midden-Delfland, Ackerdijkse Plassen, parkeerplaats vergaderboerderij Rijksstraatweg
Rijksstraatweg 127
2645 BSÂ Â Delfgauw