Wandeltocht Uithoorn, Amstelhoek, Nessersluis




Wandeltocht Uithoorn, Amstelhoek, Nessersluis

Ben jij klaar voor een avontuurlijke en leerzame wandeling? Op zondag 11 mei kun je meedoen aan de Forten Wandeltocht, waarbij je langs drie bijzondere forten wandelt: Fort aan de Drecht, Fort bij Uithoorn (Amstelhoek) en Fort De Waver-De Amstel bij de Nessersluis.

Bij elk fort staan vriendelijke vrijwilligers voor je klaar om te vertellen over de rijke geschiedenis van de plek. Je krijgt een kijkje achter de schermen en kunt soms zelfs door de forten zelf wandelen iets wat normaal niet mogelijk is. Een unieke kans om deze bijzondere locaties van dichtbij te ervaren!

De route langs de eerste twee forten is goed te doen: een mooi wandelpad van ongeveer 9 kilometer. Wil je ook het fort bij de Nessersluis bezoeken? Dan is het aan te raden om met de fiets te komen, want die route is zon 22 kilometer lang. Na het fort kun je met de veerpont naar de overkant van de Amstel (breng wat kleingeld mee!), en daarna wandel je door het prachtige poldergebied tussen Uithoorn en Amstelveen. Om het je makkelijk te maken, krijg je een link voor de route, zodat je met je telefoon kunt navigeren.

Praktische informatie

  • Startpunt: Poldersport De Kwakel, Boterdijk 91
  • Deelname: 6,- per persoon, kinderen t/m 15 jaar wandelen gratis mee.
  • Tijden: 11.00 13.00 uur

 Bezoek uithoornaandeamstel.nl

Foto geüpload door gebruiker Waterlinie Evenement
Foto geüpload door gebruiker Waterlinie Evenement