Open Monumentendag: Rondleiding bij Kesbeke

Open Monumentendag: Rondleiding bij Kesbeke

» Let op: deze activiteit is voorbij «

Het bedrijfspand aan de Adolf van Nassaustraat in Amsterdam in zakelijke stijl is in 1948 ontworpen door J. Luyken als machinefabriek. Het trappenhuis van het blokvormig kantoorgedeelte, waarin ook twee woningen zitten, heeft een tegeltableau uit 1960. Aan de achterzijde ligt een fabriekshal. Sinds 1977 zetelt hier de ambachtelijk werkende firma Kesbeke, al vier generaties producent van fijne tafelzuren.

Tijdens Open Monumentendag kun je een rondleiding nemen door het gebouw. Daarbij krijg je meteen een kijkje achter de schermen van het bekende bedrijf van Kesbeke, ook wel de augurkenkoning genoemd.

 Bezoek www.openmonumentendag.nl

Wat vinden anderen?

?
Heb je dit uitstapje bezocht of deze activiteit gedaan? Help anderen in het maken van hun keuze en schrijf zelf een review.

- advertentie -