Minicolleges
In het Philips Museum vind je een schat aan technische kennis. In de tentoonstelling, maar ook bij onze vrijwilligers, gidsen én gastdocenten. De komende tijd geven zij regelmatig minicolleges over uiteenlopende onderwerpen uit de techniekgeschiedenis waarbij Philips een grote rol heeft gespeeld of speelt. De docent is een Philips-kenner en heeft jarenlang ervaring opgedaan binnen het bedrijf.
Techniekgeschiedenis
De colleges laten je zien en voelen waar de alom aanwezig digitale technologie in ons dagelijkse leven vandaan komt. Techniek die we nu voor lief nemen, maar soms eigenlijk pas net bestaat. Apparaten als radio's, röntgenbuizen en cd-spelers staan en stonden niet op zichzelf. Ze maken deel uit van een fascinerende revolutie waar we nog steeds inzitten.
Tijdens de minicolleges gaan de museumdocenten dieper in op de techniekgeschiedenis van de 20ste eeuw. Aan de hand van verschillende expertises uit de koker van Philips.

