17-05-25 - 17-07-25 De boswachter neemt je mee op een modderige wandeling over de bodem van de Waddenzee. Verwonder je over poepende pieren, zich ingravende kokkels, Japanse oesters en kribbige krabben!
15-07-25 Op laarzen of hoge wandelschoenen lopen we vanaf de Bank van Banck via de Westerkwelder naar het strand en door de duinen terug naar het dorp.
15-07-25 Neem een kijkje achter de schermen van de eendenkooi. Ontspannen varen n de ervaring van lopen door een moerasjungle. Een lange en afwisselende tocht.
16-07-25 De boswachter neemt je mee op een modderige wandeling over de bodem van de Waddenzee. Verwonder je over poepende pieren, zich ingravende kokkels, Japanse oesters en kribbige krabben!
16-07-25 Ben je benieuwd hoe het hier heel lang geleden uitzag en wat voor dieren er toen leefden? Bekijk ook wat er nu allemaal leeft in en rondom de groeve. Als je dat wil zien, ga dan mee met deze excursie.