Drukste zomer ooit bij ANWB Alarmcentrale

artikel697

archief oud artikel De ANWB heeft nog nooit zo'n drukke zomer gehad als dit jaar. De 'zomerpiek' begon eerder, duurde langer en was een stuk hoger dan vorige jaren. Het hoogtepunt was 21 juni, toen kreeg de Alarmcentrale meer dan negenduizend telefoontjes.

- advertentie -

De meeste hulpvragen kwamen uit Duitsland, Frankrijk, Spanje en Italië. De weken waarin alle basisscholen vakantie hadden waren het drukst. De Alarmcentrale in den Haag kreeg in deze periode ongeveer acht procent meer vragen dan in dezelfde periode vorig jaar. Opvallend is dat er vijftien procent meer telefoontjes uit Noorwegen en Kroatië kwamen.

Motorklachten en problemen met de elektronica zorgden voor de meeste hulpvragen, gevolgd door problemen met de accu en de koeling van de auto.

Reageer op dit artikel

Sleep de balk om een cijfer van 1 tot 10 te geven

Bijzonderheden

Je gegevens

We gebruiken je gegevens alleen voor deze review. Onze spelregels en jouw privacy.