
Breng een bezoek aan het Hallepoort Museum
Brussel, Brussel (1.65km)De Hallepoort is een museum en een monument tegelijkertijd. Een bezoek aan het museum leert je alles over de geschiedenis van de stad Brussel.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Koninklijk Paleis in BrusselKoninklijk Paleis in Brussel

Brussel, Brussel (1.65km)De Hallepoort is een museum en een monument tegelijkertijd. Een bezoek aan het museum leert je alles over de geschiedenis van de stad Brussel.

Brussel, Brussel (2.11km)Het HortaMuseum is één van de best bewaarde art nouveau-huizen in de Benelux.

Brussel, Brussel (0.85km)In Het Museum van de Stad Brussel leer je alles over de geschiedenis van deze bruisende stad. Van Manneken-Pis tot het retabel van Saluzzo.

Brussel, Belgie (6.15km)Het Kinepolis in Brussel heeft 28 zalen. In de schaduw van het Atomium kijk je de nieuwste films. Een bijzondere belevenis!

Brussel, Belgie (1.55km)De grootste markt van Europa vind je in Brussel, het hart van Europa! Zelfs als je niks koopt, is het al een belevenis om over deze markt te struinen.

Koekelberg, Belgie (3.37km)In het nieuw geopende chocolademuseum in Brussel draait alles om het bruine goud! Kom je hier verlekkeren op al het lekkers en leer alles over chocolade!

Brussel, Brussel (6.52km)Plastic bedden, plastic cactussen. Wat vind jij: kitsch of kunst? Stap binnen in het Design Museum en ontdek het zelf! Het Brussels Design Museum is gewijd aan het design van de twintigste eeuw en van vandaag de dag.

Brussel, BrusselHet Warandepark is het oudste park van Brussel. Kinderen kunnen er klimmen en klauteren in de speeltoestellen, terwijl ouders genieten van de mooie omgeving en de overblijfselen van de mooie geschiedenis.

Brussel, Belgie (1.37km)De Botanique is één van de bekendste concertzalen van België. Het gebouw wordt omringd door een prachtige, historische tuin die al sinds 1829 bestaat.

Brussel, Brussel (0.14km)Ontdek de verborgen geschiedenis die onder de grond schuilgaat bij het Coudenbergpaleis. Hier hebben keizer Karel V en de Europese adel gewoond.

Brussel, Belgie (1.33km)De leukste rommelmarkt van België vind je dagelijks op het Vossenplein in Brussel. Heerlijk struinen tussen al dat moois.

Brussel, Belgie (2.12km)In Museum Kunst & Geschiedenis maak je een reis door de tijd en ruimte, en ontdek je zo de geschiedenis van de mensheid en allerlei beschavingen.

Beersel, Vlaams-Brabant (12.46km)Provinciedomein Huizingen is een oase voor jong en oud. Dwaal door de rotstuin of geniet op het terras van het zicht op kasteel van Huizingen. Kinderen genieten met hun ouders van de speeltuinen, het dierenpark of het toeristentreintje.

Brussel, Brussel (0.34km)In het Museum voor Oude Kunst is een uitgebreide collectie schilderijen, beelden en tekeningen uit de vijftiende tot de achttiende eeuw te zien.

Brussel, Brussel (0.84km)Wist je dat Manneken-Pis een garderobe heeft met bijna duizend kledingstukken? Een gedeelte is te zien in z'n eigen museum aan de Eikstraat.

Brussel, Belgie (0.88km)Het draait allemaal om geld in het Museum van de Nationale Bank van België.

Brussel, Brussel (0.34km)De Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België bestaan uit het Museum voor Oude Kunst, Museum voor Moderne Kunst, Wiertzmuseum, Magrittemuseum, Meuniermuseum en het Fin-de-Siècle Museum.

Brussel, Belgie (6.02km)Als je in Brussel bent móet je het Atomium eigenlijk wel gezien hebben. De bekende zilveren bollen zijn het symbool voor Brussel en België. Neem een kijkje hoe ze er van binnen uitzien!

Brussel, Belgie (2.13km)Maak kennis met twaalf eeuwen militaire historie van België in het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis.

Meise, Belgie (9.85km)Plantentuin Meise in België is één van Europa's grootste botanische tuinen. Bekijk hier een vleesetende plant, theeplanten en nog veel meer!

Ukkel, Belgie (6.11km)Nemo 33 is met zijn 33 meter diepte het diepste zwembad ter wereld. Voor duikers de ideale plek om te oefenen!

Brussel, Brussel (5.9km)Het Planetarium in Brussel is één van de grootste in Europa. Na een adembenemende reis door het heelal zien de bezoekers sterretjes.

Brussel, Brussel (0.28km)Het Musée Magritte Museum in Brussel belicht de kunst en het leven van de Belgische surrealist Magritte.

Brussel, Brussel (0.83km)De uitgebreide collectie van het Mode en Kant museum geeft een overzicht van de mode van de West-Europese burgers van de 18e eeuw tot nu. Dit is het enige Belgische museum dat het beroemde kantwerk uit Brussel tentoonstelt.

Brussel, Brussel (6.16km)In deze miniversie van Europa kun je heel Europa binnen twee uur bekijken, dankzij de meer dan 350 gebouwen en de animaties.

Brussel, Brussel (0.77km)In het museum Editions Jacques Brel ontdek je alles over de zanger, acteur en regisseur Jacques Brel. Ook leuk: volg een Brel wandeling door Brussel.

Itterbeek, Vlaams-Brabant (9.16km)Ontdek de Bruegelwandeling in Itterbeek en geniet van de natuur en cultuur tijdens deze bewegwijzerde route door het prachtige landschap.

Brussel, Brussel (0.57km)Al eeuwen staat de kathedraal van Brussel op z'n plek. Bezoek dit prachtige gebouw en verwonder je over de historie en de kerkschatten!

Brussel, Brussel (0.63km)Ontmoet de bekendste Belgische stripfiguren in dit leuke museum!

Brussel, Brussel (1.02km)Kom meer te weten over de Belgische biercultuur in Belgian Beer World in Brussel. Natuurlijk kun je hier ook bier proeven in The Beerlab. Bierliefhebbers wanen zich in de zevende hemel!