
Samen speuren door het mooie Brugge met Outside Escape
Brugge, West-Vlaanderen (15.86km)Jij bent de moderne held van een historisch avontuur. Je stadswandeling was nog nooit zo spannend dankzij Outside Escape.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Toversluis Family Fun ParcToversluis Family Fun Parc

Brugge, West-Vlaanderen (15.86km)Jij bent de moderne held van een historisch avontuur. Je stadswandeling was nog nooit zo spannend dankzij Outside Escape.

Aardenburg, Zeeland (4.87km)De Sint-Baafskerk is het oudste gebouw van Aardenburg. Maak een reis door de tijd in deze kerk die stamt uit het jaar 959 en bekijk de beschilderde grafkelders en sarcofagen.

Brugge, West-Vlaanderen (14.52km)Ontdek uren jumpplezier bij de verschillende Jump-zones van Jumpsquare Brugge. Begin bij de Main Court en oefen al je tricks op de aaneengesloten trampolines met maar liefst een oppervlakte van 400 vierkante meter.

Breskens, Zeeland (15.64km)Ambachtelijke pannenkoeken, warme wafels of poffertjes: het is allemaal smullen bij Elsje Fiederelsje Pannenkoekenhuis. Stevige trek? Neem dan een pannenkoek met shoarma, brie en champignons of diverse soorten vis.

Oostburg, Zeeland (7.24km)Wist je dat Oorlogsmuseum Switchback is vernoemd naar de Canadese operatie om West-Zeeuws-Vlaanderen te bevrijden? Kom er in dit museum achter hoe het er in die tijd aan toe ging!

Oostburg, Zeeland (4.77km)Proef paardenmelk op Paardenmelkerij Nortier-Buijze. Ook kun je hier zelf paardrijden of een pannenkoekje eten. Of ontspan in de paardenmelk Wellness!

Sluis, Zeeland (2.59km)Op struisvogelboerderij Monnikenwerve krijgen toeristen onder meer een rondleiding langs de ruime wei van broedvogels. Neem eens een kijkje bij deze bijzondere vogels!

Eede, Zeeland (8.48km)Zoek een weg door spannende doolhoven in Familieparadijs Eede. Wie weet de weg en komt als eerste bij de speeltuin uit?

Knokke-Heist, West-Vlaanderen (7.17km)Het Zwin is het belangrijkste schorre- en slikkengebied van België. Er zijn veel bijzondere vogels - waaronder ooievaars - te zien. Bekijk ze vanuit een observatiepost of ontdek het gebied met het huttenparcours.

Sluis, Zeeland (1.19km)Zon, zee, strand en duinen: het langste wandelpad van Nederland volgt onze mooie kust. Loop van de Belgische grens door de duinen van Zeeland. Over de langgerekte stranden van Holland en de dijken langs de Waddenzee. Kom na 725 kilometer met de...

Damme, Belgie (9.55km)Geen boek is onvindbaar in het dorpje Damme! Struin over de boekenmarkt of snuffel rond in één van de negen tweedehands boekenwinkels.

Brugge, Belgie (15.53km)Op de Burg is het Stadhuis (1376-1420) ongetwijfeld een van de meest gefotografeerde panden. Het gebouw heeft een rijke historie en behoort tot een van de oudste stadhuizen van België!

Nieuwvliet, Zeeland (9.56km)Op Speelboerderij Pierewiet kun je binnen en buiten spelen. Of het nou goed of slecht weer is: je zit altijd goed! Vervolgens ontmoet je tussen het spelen door ook nog eens een aantal boerderijdieren.

Brugge, Belgie (15.57km)Deze Romaanse dubbelkerk dankt zijn naam aan een bijzondere relikwie. Kruisvaarders brachten tussen 1150 en 1200 na Christus druppels mee van Jezus' bloed.

Brugge, Belgie (15.38km)Lumina Domestica is letterlijk een stralend museum. In dit lampenmuseum doorloop je de evolutie van de lamp: van fakkel tot led.

Nieuwvliet, Zeeland (9.48km)Hoe zag het dagelijks leven eruit zonder elektriciteit, televisie en moderne gemakken? Beleef het in MuseumHuis 1912.

Groede, Zeeland (13.37km)De Baarzandse Kreek is een bijzonder moerasgebied vol drassige oeverlanden en open water. Vanaf de Rijksweg N676 kun je broedende weidevogels en moerasplanten goed bewonderen. Neem een verrekijker mee en geniet van dit stukje ongerepte natuur, ook...

Groede, Zeeland (11.91km)Groede Podium is een educatief speel- en wandelpark aan de kust van Zeeuws-Vlaanderen. Tussen de overgebleven bunkers uit de Tweede Wereldoorlog vind je vele speeltoestellen, een klimtoren en waterspeeltuin. Op het terras geniet je van een...

Brugge, Belgie (15.89km)Chocolade en België zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Chocolade is een kunst, helemaal bij The Chocolate Line. De fabriek van deze chocoladekunstenaars zit in Brugge.

Breskens, Zeeland (16.17km)Zeil over de Westerschelde en de Noordzee met Penini Sailing en geniet van een dagtocht! Startpunt is de jachthaven van Breskens.

Brugge, West-Vlaanderen (18.18km)In Boudewijn Seapark vang je twee vliegen in één klap met spannende attracties én allerlei bijzondere dieren. Spetter mee in de spectaculaire voorstellingen, met dolfijnen, zeehonden en zeeleeuwen en geniet van alle leuke attracties.

Knokke-Heist, West-Vlaanderen (9.38km)Het strand van Knokke-Heist is misschien wel het bekendste strand van Nederland. Ontdek het twaalf kilometer lange zandstrand en geniet van de mondaine badplaats.

Sluis, Zeeland (7.05km)Wandel over de groene wallen van vestingstadje Sluis in Zeeuws-Vlaanderen. Ooit verdedigden ze Sluis, nu zijn ze een groene oase met mooie vergezichten.

Brugge, West-Vlaanderen (15.63km)Verken Brugge op een unieke manier met een Segway-tour door het historische centrum. De Segway is een bijzonder vervoermiddel dat je lichaam automatisch in balans houdt. Leuk om eens te proberen!

Brugge, Belgie (15.38km)Altijd al willen weten hoe chocolade gemaakt wordt? Prikkel de zintuigen in het chocolademuseum Choco Story in het Belgische Brugge.

Cadzand, Zeeland (8.61km)Huur een elektrische golfkar en maak een prachtige tocht door de zuidelijkste badplaats van Nederland: Cadzand! De karren zijn toegestaan op de openbare weg.

Groede, Zeeland (12.37km)Trek er op uit in de Cletemspolder: stap van de ene steen op de andere en wandel door de polder over het vlonderpad. Het natuurgebied is ontstaan door indijking in 1613 en bestaat uit watertjes, binnenduintjes en bosjes.

Brugge, Belgie (15.89km)Deze 122 meter hoge bakstenen blikvanger in Brugge werd gebouwd in de 13e eeuw. Het is een speciale plek voor samenkomsten in de Belgische stad.

Waterlandkerkje, Zeeland (11.47km)Bezoek Elmare's prachtige wijngaard op het Landgoed de Catharinahoeve en laat je rondleiden over het mooie, aangelegde landgoed. Geniet van de Zeeuwse Vlaamse geneugten.

Adegem, Belgie (12.99km)Blondia's ballooning zorgt dat een ballonvaart niet zomaar een 'vlucht' is. Wat dacht je bijvoorbeeld van een ochtendvlucht met na afloop een ontbijtje van de bakker?