
Nationaal Museum Tachtigjarige Oorlog: Op zoek naar de waarheid
Groenlo, Gelderland (1.79km)De geschiedenis wordt geschreven door de overwinnaars. Niet in Nationaal Museum Tachtigjarige Oorlog. Hier ben jij de journalist op zoek naar de waarheid.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Wijngaard SlingehorstWijngaard Slingehorst

Groenlo, Gelderland (1.79km)De geschiedenis wordt geschreven door de overwinnaars. Niet in Nationaal Museum Tachtigjarige Oorlog. Hier ben jij de journalist op zoek naar de waarheid.

Borculo, Gelderland (10.9km)Of je nu komt voor een duik, een wandeling of om te picknicken: de Hambroekplas biedt het hele jaar door volop mogelijkheden.

Groenlo, Gelderland (1.83km)Varen over de Grolse Gracht is een unieke mix van eeuwenoude geschiedenis en verrassend veel groen, midden in Groenlo.

Bredevoort, Gelderland (11.34km)Het kleine stadje Bredevoort is bekend om haar vele boekwinkels. De echte boekliefhebber mag dit niet missen!


Groenlo, Gelderland (2.22km)Welgelegen Groenlo combineert smaakvolle gerechten, ontspannen vaartochten en talloze mogelijkheden voor feesten en partijen.

Groenlo, Gelderland (0.8km)Nederlands nieuwste attractiepark is een prachtig themapark, waar alles draait om Tom Poes en de goedige beer Olivier B. Bommel. Stap in hun sprookjesachtige wereld met een groot kasteel, draakjes, reuzenzwammen en heel veel avonturen.

Rekken, Gelderland (7.37km)De Piepermolen in Rekken bestaat al sinds 1796. Bewonder de werkende korenmolen en leer meer over het molenaarsvak.

Haaksbergen, Overijssel (11.2km)Vaar mee op de Buurserpot: een replica van het unieke achttiende-eeuwse platbodemschip dat vracht vervoerde over de Buurserbeek. De schipper vertelt je alles over de boeiende geschiedenis.

Winterswijk, Gelderland (9.68km)Piet Mondriaan zette zijn eerste stappen op het kunstenaarspad in Winterswijk. Hier begon zijn carrière als wereldberoemd kunstenaar. Museum Villa Mondriaan toont werken uit zijn eerste jaren, maar ook andere, hedendaagse kunst.

Borculo, Gelderland (11.38km)Kruip in de huid van een brandweerman! Het Brandweermuseum in Borculo heeft een enorme verzameling van brandweerspullen. Van brandweerauto's tot handpompen en helmen.

Eibergen, Gelderland (6km)Een verwarmd buitenbad, uitdagende duikplanken, speeltoestellen en een gezellige horecagelegenheid: 't Vinkennest is een fijn zwembad voor jong en oud.

Lievelde, Gelderland (4.42km)Schiet en win! In de Brouwhoes Bier Experience ervaar je de geschiedenis van bierbrouwen met spannende spellen.

Winterswijk, Gelderland (9.06km)Een avondje genieten van een mooie voorstelling? Of met collega's het podium beklimmen? Theater De Storm in Winterswijk is hiervoor hét theater in de Achterhoek!

Groenlo, Gelderland (1.09km)Stap in! We verkennen de hoogtepunten van Groenlo en omgeving in de Vestingstad Express.

Eibergen, Gelderland (6.92km)Aan de rand van Eibergen ligt een veelzijdige kruidentuin met slingerende paden en geurige kruiden. Hier is een tuinbezoek leuk en leerzaam!

Groenlo, Gelderland (1.86km)Ontdek Groenlo via bier, bijzondere verhalen en karakteristieke proeflocaties.

Wassenberg-Effeld, Duitsland (1.79km)Zon, zee en strand aan de grens van Duitsland: kom voor een actief zomerdagje naar Amici Beach. Zomers geopend bij 21 graden of hoger.

Eibergen, Gelderland (6.52km)Museum De Scheper laat de hele geschiedenis van Eibergen zien: van de eerste tekenen van menselijk leven tot gebruiksvoorwerpen uit eind vorige eeuw.

Aalten, Gelderland (10.54km)Ontdek het huishoudelijke leven van de Achterhoek in Boerderijmuseum De Neeth.

Lievelde, Gelderland (5.27km)Regent het? Geen probleem bij speeltuin Megapret! Plezier is zowel binnen als buiten te vinden in heel veel verschillende activiteiten. En met mooi weer gaat ook Waterpret open.

Aalten, Gelderland (13.84km)Ontdek het Joodse leven in Nederland met exposities over Joodse kunst, cultuur en religie in de prachtig gerestaureerde Aaltense synagoge. Maak kennis met de rijke tradities en geschiedenis van het Jodendom en laat je inspireren door de verhalen...

Groenlo, Gelderland (1.89km)Neem de waterfiets en vaar door het uniek natuurgebied De Leemputten. Bepaalde delen van het gebied kun je ook alleen maar bereiken per waterfiets. Kinderen spelen heerlijk op de speelweide!

Eibergen, Gelderland (3.03km)De Flamingoroute voert je langs natuurgebieden, sfeervolle grensdorpen en langs de noordelijkste flamingokolonie van Europa.

Rekken, Gelderland (10.68km)Het zwembadwater in Natuurbad Rekken wordt niet bewerkt met chemische middelen. Hier geniet je van een zwembad in zijn meest natuurlijke vorm. Het bad wordt gevuld met bronwater en gezuiverd door middel van een zandfilter op de bodem.

Rekken, Gelderland (9.52km)Bij ten Brinke en De Keerse zijn er mogelijkheden om fietsen of een kano te huren voor een paar uur of een hele dag. Fiets- en Kanoverhuur ten Brinke en De Keerse biedt diverse arrangementen aan.

Aalten, Gelderland (12.97km)Proef heerlijke wijnen bij Wijngoed De Hennepe tijdens een rondleiding door de wijngaard. Smaakt dat naar meer? De Achterhoekse wijnen worden aan huis verkocht!

Bredevoort, Gelderland (11.55km)Intratuin Bredevoort is het ultieme tuin- en woonparadijs! Ontdek een uitgebreid assortiment planten, tuinmeubelen en woonaccessoires, met iets moois voor elke smaak. Of je nu groene vingers hebt of je huis wilt opfleuren, hier vind je alles voor...

Groenlo, Gelderland (1.78km)Speciaalbier, historie en gezelligheid in het proeflokaal en de brouwerij van Brouwersnös. Boek een rondleiding!

Buurse, Overijssel (17.42km)Pannenkoeken of toch liever saté of spareribs? Het kan allemaal bij restaurant Hooge Esch Buurse, gehuisvest in een sfeervolle boerderij! Bij het restaurant is een ambachtelijke bierbrouwerij. Combineer een etentje met een rondleiding door de...

Neede, Gelderland (10.86km)Bij Trefpunt de Berg kunnen kinderen naar hartenlust spelen, terwijl volwassenen deelnemen aan activiteiten zoals bridge, biljarten en dansen.