
Urban Blue - from Bricks to Tiles
Delft, Zuid-Holland, Royal Delft Museum (0.81km)In het Royal Delft Museum ontmoeten twee werelden elkaar: het eeuwenoude ambacht van Delfts Blauw en de expressieve energie van internationale street art.
bekijk nog meer activiteiten in de buurt van Snipertraining in Legermuseum

Delft, Zuid-Holland, Royal Delft Museum (0.81km)In het Royal Delft Museum ontmoeten twee werelden elkaar: het eeuwenoude ambacht van Delfts Blauw en de expressieve energie van internationale street art.

Den Haag Centrum, Zuid-Holland, Bezoekersingang van de Tweede Kamer (8.59km)Tijdens de interactieve Familierondleiding ontdekken kinderen van 6 t/m 12 jaar spelenderwijs hoe de Tweede Kamer werkt.

Den Haag, Zuid-Holland, Boulevard Scheveningen (12.27km)Van 19 juni tot en met 14 september 2026 is de nieuwe Walk of Fame gratis te bezoeken op de boulevard van Scheveningen.

Den Haag Centrum, Zuid-Holland (8.38km)De tentoonstelling 100 Jaar Julianakerk & Julianaplaza neemt bezoekers van 7 juli t/m 4 augustus mee in het Atrium Den Haag door honderd jaar geschiedenis.

Den Haag Centrum, Zuid-Holland (8.38km)Van 18 juli t/m 28 augustus 2026 is de fototentoonstelling Courage of a Nation voor het eerst in Nederland te zien, en wel in het Atrium Den Haag.

Rotterdam, Zuid-Holland, het Depot van Museum Boijmans van Beuningen (12.9km)Tijdens de zomervakantie kun je iedere woensdagmiddag meedoen met de Jeugdvakantie Paspoort inloopworkshop in het Depot.

Den Haag, Zuid-Holland (10.29km)De snelste auto’s ter wereld. Beasts of Bugatti vertelt het verhaal van een motor die de autowereld voorgoed veranderde.

Den Haag, Zuid-Holland, Museum-Omniversum Dome (10.55km)Hoe ziet onafhankelijkheid eruit door de ogen van een kind? Op 25 november 1975 werd Suriname een onafhankelijke republiek.

Schiedam, Zuid-Holland, Grote- of Sint Janskerk (10.31km)Een tijdsbeeld, bestaande uit 1.200 zwart-wit foto’s gemaakt in de jaren zeventig/tachtig in Schiedam en omstreken. Hans Pattist werkt sinds 1973 onder meer als freelance fotojournalist voor dag- en weekbladen.

Rotterdam, Zuid-Holland, het Depot van Museum Boijmans van Beuningen (12.9km)Pixel Pioneers laat zien hoe kunstenaars spelen met technologie en hoe uitvindingen, zoals de pixel, kunst en cultuur van nu hebben beïnvloed.

Den Haag, Zuid-Holland (9.44km)In DRIFT. Duin tot Doggersbank brengen 22 hedendaagse kunstenaars verleden, heden en toekomst samen rond een urgente vraag: hoe verhouden wij ons tot het duinlandschap en de Noordzee?

Rotterdam, Zuid-Holland, het Depot van Museum Boijmans van Beuningen (12.9km)Hoe belanden kunstwerken in een museum? Ontdek in Dagboek der dingen dat kunstwerken een eigen leven leiden – soms rustig, soms vol veranderingen– voordat ze in Rotterdam terechtkomen.

Rotterdam, Zuid-Holland, Wereldmuseum Rotterdam (13.8km)Art She Crafted laat zien én viert hoe vrouwen overal ter wereld, van de oudheid tot nu, kunst en cultuur hebben gevormd. Hun namen ontbreken vaak in de officiële kunstgeschiedenis.

Scheveningen, Zuid-Holland (12.64km)Harry, Ron & Hermelien zijn terug in de musical Harry Potter en het Vervloekte Kind! Check dé theatersensatie nu in het AFAS Circustheater in Scheveningen.

Den Haag, Zuid-Holland (10.54km)Beleef het heelal van dichtbij tijdens de Star Party, waar een sterrenkundige je live meeneemt op een indrukwekkende reis door de ruimte op het koepelscherm.

Atrium den Haag (8.37km)Het Topstuk van het Haags Histroisch Museum het Gezicht op Den Haag vanuit het zuidoosten van Jan van Goyen (1650-1651) is voor een langere periode te zien in het Atrium Den Haag.

Delft, Zuid-Holland, Prinsentheater (2.71km)Ontdek het waargebeurde verhaal van Willem van Oranje, ook bekend als Willem de Zwijger en Vader des Vaderlands. Een musical die je raakt, die fascineert en die bovendien actueler is dan ooit. Te zien in het Prinsentheater in Delft!

Rotterdam, Zuid-Holland, het Depot van Museum Boijmans van Beuningen (12.9km)In het schilderijenatelier van het Depot van Museum Boijmans Van Beuningen is de afgelopen drie jaar gewerkt aan een bijzonder meesterwerk: De populierenlaan bij Nuenen (1885) van Vincent van Gogh.

Den Haag, Zuid-Holland (10.54km)De Groene Camera De beste natuurfoto's, te zien vanaf 24 april 2026. Foto-expositie met de winnaars van de Groene Camera 2026.

Den Haag, Zuid-Holland (8.63km)Ontdek Den Haag en het beroemde Binnenhof van boven op de nieuwe uitkijktoren! Gedurende de renovatie van het Binnenhof klim je hier gratis naar boven voor een prachtig, panoramisch uitzicht over de Haagse binnenstad.

Den Haag Centrum, Zuid-Holland (8.35km)De fototentoonstelling Dreams and Talents: Ukraine is van 21 juli t/m 28 augustus 2026 te zien in het Atrium Den Haag.