Activiteiten vlakbij Code S.T.O.R.M. - Hondsrug

bekijk nog meer activiteiten in de buurt van Code S.T.O.R.M. - Hondsrug

Vollemaanwandeling Boomkroonpad

Drouwen, Drenthe, Buitencentrum BoomkroonpadBeleef de vollemaanwandeling over de Hondsrug bij het Boomkroonpad. Wandel met een gids van Staatsbosbeheer door maanverlichte bossen en heide en ontdek nachtdieren.

vandaag nog gesloten, geopend op zaterdag 27 juni 2026, van 20:30 uur tot 22:00 uur 

360 favorite_border mail

Kabouterpad Ipsewips

Odoorn, Drenthe (9.81km)In het kabouterbos is iedereen in slaap gevallen omdat de lieve heks Ipsewips een ongelukje had. Behalve de kabouterkinderen. Verzamel langs het kabouterpad ingrediënten in je zelfgemaakte toverzakje voor een nieuwe toverdrank.

Kook mee in Sarena's keuken

Ees, Drenthe (6.4km)In de sfeervolle kookstudio van Sarena Solari leer je koken en bakken van de winnares van Heel Holland Bakt 2015. Je maakt wereldgerechten met ingrediënten uit haar moestuin en geniet bij mooi weer op het terras van je eigen creaties.

C+B Museum Grolloo

Grolloo, Drenthe (5.26km)Het C+B Museum is een hommage aan de Drentse bluesband Cuby + Blizzards. In de oude boerderij van leadzanger Harry Muskee kunnen fans hun hart ophalen aan oude muziekfragmenten, foto's en muziekinstrumenten van de band.