
In de haven kun je een boot uitkiezen voor een proefvaartocht
In de Amsterdam RAI kun je weer de mooiste boten bewonderen. Er zijn acht werelden gecreëerd waar elke watersportliefhebber of booteigenaar op zijn gemak kan rondstruinen. Op de zestigste HISWA 2015 staat de voorbereiding op het vaarseizoen centraal. Dat gebeurt met lezingen, debatten, clinics en demonstraties. Er is ook een winkelstraat en een haven. Leer knopen leggen, test je reddingsvest en kies in de haven een boot uit voor een proefvaartocht.
Extreme snelheid
Voor extreme snelheid ga je naar de Speed-zone. Daar liggen wedstrijdspeedboten met motorvermogens van 6 pk tot en met 600! Een must voor echte snelheidsduivels. In het weekend kunnen kinderen samen met de Reddingsbrigade zelf varen in RAI-haven. Ook leuk: bootjes bouwen, zeilen maken en leren knopen. Dat kan ook doordeweeks al in de Kids Zone. Nieuw is de Funsport shop met mooie aanbiedingen. Omdat de beurs voor de zestigste keer wordt gehouden, zijn er ook nog prijzen te winnen.
Vind nog veel meer leuke ideeën voor een dagje op het water op DagjeWeg.NL.
Praktische informatie
HISWA Amsterdam Boat ShowWoensdag 11 tot en met zondag 15 maart 2015, van 10:00 uur tot 18:00 uur. Donderdag en vrijdag open tot 22:00 uur, zaterdag en zondag open vanaf 10:00 uur.
Entree: 15,00 euro aan de kassa. Kinderen tot en met 16 jaar hebben gratis toegang.

