Uitstapjes vlakbij Kunstzaal Ada Stel

bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Kunstzaal Ada StelKunstzaal Ada Stel

Dagje Sneek

Sneek, Friesland (16.03km)Sneek is beroemd vanwege de watersport en de welbekende Sneekweek. Maar dit lieflijke Friese stadje biedt nog veel meer! Van actieve uitstapjes tot culturele hoogstandjes. Een pareltje in het hoge noorden.

H2Oevents

Heeg, Friesland (11.7km)Actie en avontuur: dat is zeilen in een skûtsje. Zelf aan de fok of het roer in handen? Of beman het grootzeil! Je mag alles zelf doen tijdens een dagje zeilen. Natuurlijk kun je ook ontspannen genieten.

Kabouterpad Elfbergen

Oudemirdum, Friesland (15.63km)De Friese kabouters wonen in bos Elfbergen. De boswachter heeft het zelf gezien! Daarom heeft hij een kabouterroute neergezet met leuke opdrachten en spelletjes. Met een beetje geluk kom je onderweg zelfs een echte kabouter tegen!