Sint Josephkerk
leiden, Zuid-Holland (0.25km) - Stap binnen in de Sint Josephkerk in Leiden. Van buiten een groots gebouw en van binnen een plek om tot jezelf te komen! Ervaar de rust.
leiden, Zuid-Holland (0.34km) - Museum Het Leids Wevershuis laat de andere kant van Leiden zien. Hier duik je in de levens van de Leidse arbeiders, die in het vrij elitaire Leiden van vroeger keihard moesten werken om rond te komen.
leiden, Zuid-Holland (0.59km) - Genieten van bijzondere koffie en gebak? Dan ben je bij I Scream Coffee in Leiden aan het goede adres. Daar schenken ze heerlijke biologische koffie, hippe gemberlimonade en homemade chai bij hun zelfgemaakt vegan gebak.
leiden, Zuid-Holland (0.64km) - In de Tolkienwinkel in Leiden duik je dieper in de mysterieuze wereld van schrijver J.R.R. Tolkien, bekend van boeken als 'De Hobbit' en 'In de Ban van de Ring'. Scoor bijzondere producten en bewonder in het Tolkien Museum de privécollectie van...
leiden, Zuid-Holland (0.66km) - Café de Bonte Koe is een kleine maar fijne kroeg in een oude slagerij in Leiden. Een echte slagerij is het monumentale pand nooit geworden, maar de tegeltjes uit de negentiende eeuw hangen er nog aan de muur.
leiden, Zuid-Holland (0.7km) - In het hart van Leiden is de Hooglandse Kerk al eeuwenlang een plaats van samenkomst voor allerlei gelegenheden. Breng ook een bezoek aan deze imposante kruisbasiliek!
leiden, Zuid-Holland (0.73km) - Bij BplusC in Leiden kun je boeken lezen en lenen, maar je er is veel meer te doen. Het is namelijk ook een centrum voor kunst en cultuur met veel activiteiten.
leiden, Zuid-Holland (0.76km) - De Burcht in Leiden is gratis te bezoeken en biedt een adembenemend uitzicht over de stad. Het monument is ouder dan Leiden zelf: het stamt uit circa 1150.
leiden, Zuid-Holland (0.76km) - De Pilgrim Fathers verbleven rond 1600 enige tijd in Nederland. In het Leiden American Pilgrim Museum staan originele meubels die het verhaal van de Pilgrims vertellen.
leiden, Zuid-Holland (0.76km) - Geniet van een heerlijke verwendag bij Babassu in Leiden. Kies voor een gezichts- of een lichaamsbehandeling of een massage. De gebruikte producten kunnen in de bijbehorende parfumerie gekocht worden.
leiden, Zuid-Holland (0.85km) - Robuuste eenvoud is het handelsmerk van Dille & Kamille. In deze winkel in Leiden vind je mooie hebbedingetjes voor in huis, tuin en keuken, gemaakt van natuurlijke materialen.
leiden, Zuid-Holland (0.87km) - Ontdek Leiden met een spannende City Game. Puzzel jezelf van plek naar plek en leer de stad op een verrassende manier kennen!
leiden, Zuid-Holland (0.87km) - Leiden heeft als bijnaam Sleutelstad en dankt zijn naam aan zijn schutspatroon Sint-Pieter, aan wie ook de voornaamste kerk is gewijd. Een stad vol ontdekkingen!
leiden, Zuid-Holland (0.93km) - Maak je eigen hoestdrankje of bewonder het oudste planetarium van Nederland. Rijksmuseum Boerhaave vertelt het verhaal van vijf eeuwen wetenschappelijke geschiedenis!
leiden, Zuid-Holland (0.93km) - De Leidse Schouwburg heeft een rijke historie en is een prachtig pand om een voorstelling in te bekijken.
leiden, Zuid-Holland (0.98km) - Al twee eeuwen beschikt de Zuid-Hollandse stad Leiden over een Stadsgehoorzaal. In het gebouw bevindt zich een van de mooiste concertzalen van Nederland met een prachtige akoestiek.
leiden, Zuid-Holland (0.99km) - Hier leerde Rembrandt schilderen en tekenen. Stap binnen in het zeventiende-eeuwse pand en ontdek de Young Rembrandt Studio.
leiden, Zuid-Holland (1.03km) - Sporten en zwemmen: het kan allebei bij Sportcomplex De Zijl in Leiden. Liever relaxen? Het zwembad heeft naast verschillende binnenbaden ook een buitenbad met ligweide.
leiden, Zuid-Holland (1.06km) - Museum De Lakenhal neemt je mee in de boeiende historie van Leiden, als stad van lakens, universiteiten en bakermat van de Gouden Eeuw. Bewonder schilderijen van grote meesters als Rembrandt, Lucas van Leyden en Jan Steen.
leiden, Zuid-Holland (1.1km) - De imposante Pieterskerk is niet weg te denken uit Leiden. Bezoek dit imposante bouwwerk en leer meer over de geschiedenis. De kerk is ook in gebruik als trouwlocatie en voor evenementen en congressen.
leiden, Zuid-Holland (1.18km) - Molenmuseum De Valk is een bijzonder overblijfsel uit vroeger tijden. Deze korenmolen uit 1743 telt zeven verdiepingen vol historie. Neem een kijkje in het echte molenaarsleven van vroeger!
leiden, Zuid-Holland (1.19km) - Na Amsterdam heeft de stad Leiden het meeste water binnen de stadsgrenzen. Profiteer optimaal van deze natuurlijke attractie en huur een bootje van Bootjes en Broodjes.
leiden, Zuid-Holland (1.19km) - Sta oog in oog met echte mummies en maak kennis met machtige farao's in het Rijksmuseum van Oudheden. Ontmoet Egyptenaren, Romeinen en Grieken en wandel door 300.000 jaar geschiedenis.
leiderdorp, Zuid-Holland (1.21km) - Bezoek trampolinepark TRIXS Leiderdorp/Leiden en ontdek activiteiten die sport en entertainment combineren. Jump en speel volleybal, basketbal of Dodgeball (trefbal) tegelijkertijd of ontdek de Ninja Court: een hindernisbaan waar je van, over of...
leiden, Zuid-Holland (1.22km) - Ontdek de verborgen hoekjes van Leiden met een mysterieuze stadswandeling van Outside Escape
leiden, Zuid-Holland (1.26km) - Het mooiste uit Japan, maar dan achter de Nederlandse gevel van het SieboldHuis. Dit museum blikt terug op de lange relatie tussen Nederland en Japan.
leiden, Zuid-Holland (1.28km) - Als je de tropische kassen van de Hortus Botanicus inloopt, waan je je meteen in de jungle. Ontdek de unieke verzameling van bijzondere en exotische planten en bomen uit de hele wereld.
leiden, Zuid-Holland (1.29km) - Ai, Leiden wordt belegerd door de Spanjaarden en het voedsel raakt op! Help de Leidenaren de Spanjaarden te verdrijven voor het te laat is en ontdek meteen de mooiste plekjes van de stad.
leiden, Zuid-Holland (1.3km) - Wereldmuseum Leiden is een schatkamer vol oude rijkdommen van over de hele wereld. Een echte indianentooi of een ijsberenbontbroek; bewonder bijzondere voorwerpen en ontdek de bijbehorende historische verhalen!
leiden, Zuid-Holland (1.32km) - Wandel rondom de historische binnenstad van Leiden met de Singelpark stadswandeling! Je loopt van park naar park over bruggetjes, door poorten en langs beroemde monumenten.
bekijk nog meer uitstapjes in de buurt van Lot en de Walvis>