Beoordelingen preHistorisch Dorp





Bezoekdatum: Augustus 2019
Datum beoordeling: 9 september 2019
Reisgezelschap: gezin
Kaarten gewonnen, dat is extra leuk op stap gaan! En het prehistorisch dorp was het voor ons waard om een stuk voor te rijden. We hebben ons er de hele dag vermaakt, van broodjes bakken met de hand-van meel maken tot het bakken op de plaat- tot middeleeuwse spelletjes. En heerlijk afgesloten bij de herberg met een biertje uit een kroes.
Beoordeling gegeven door Julia.





Bezoekdatum: 6 juni
Datum beoordeling: 11 augustus 2016
Reisgezelschap: gezin
Je kunt veel oude tijden beleven en historische workshops doen.
Beoordeling gegeven door Mike.





Bezoekdatum: 29-8-2009
Datum beoordeling: 29 augustus 2009
Een leuke manier om kennis te maken met de leefwijze tot in de Middeleeuwen. Vooral leuk voor kinderen omdat ze dingen mogen maken en bereiden op de manier zoals het vroeger gedaan werd. De gebouwen zien er realistisch uit, de bewoners zijn gekleed zoals 'toen'. En iedereen mag meehelpen, zelf dingen proberen (leem op de oven smeren, vuur stoken) etc. Reuze leuk en leerzaam!
Beoordeling gegeven door Mariska.





Bezoekdatum: zondag 10 februari 2008
Datum beoordeling: 22 februari 2008
Op een zeer mooie en warme zondag (voor het jaar) gingen we met ons gezin (ouders met 3 meiden van 4, 7 en 8 jaar) naar het Historisch openluchtmuseum. Voor de kinderen kochten we een tijdlijn. Met een haak werden ze aan een touw bevestigd en op deze manier vertrokken we ver in de prehistorie langs de lange tijdlijn door het park. Op deze manier zagen we alles en leerden de kinderen onderweg veel over de tijd die we tegenkwamen. Ze gingen speerwerpen, een prehistorisch hut vlechten,ze mochten bij een smid een echt mesje smeden, meel malen tussen stenen en daarvan een broodje bakken boven een vuur, Romeinse cyfers leren schrijven in een romeinse uitkijktoren. Oud hollands beugelen en kaatsen, zwaardvechten op een Middeleeuwsplein en kijken naar een ingehuurde toneelgroep die het zwaardvechten demostreerden. Super leuk en gezellig voor een mooie zondagmiddag, het weer zat heel erg mee voor februari. We hebben genoten. Echt een aanrader om een keer met de kinderen te doen. Kijk op de website voor de openingstijden en welke rondleidingen er zijn.
Beoordeling gegeven door Mirjam Boerboom.





Datum beoordeling: 30 december 2007
Bijzonder museum, mede door de gidsen, die in kleding uit de middeleeuwen door het museum gaan. Zij vertellen zo boeiend over alles, dat je als vanzelf mee terug gaat in de tijd. Ook voor kinderen heel spannend. Een aanrader en heel verrassend!
Beoordeling gegeven door J. von Weyhrother.





Datum beoordeling: 27 oktober 2007
Geen toelichting
Beoordeling gegeven door N.N..