Beoordelingen Maastricht Underground - Grotten Sint-Pietersberg

Filter op gezelschap:

Verbazing over het stelsel en zijn geschiedenis

88
Bezocht: 2024
Geschreven: 13 mei 2026

Wat een geschiedenis en wat een goede toelichting en verhalen van de gidsen! Een avontuur.

Prijs/kwaliteit 7
Personeel 8
Service 7
Hygiëne 7
Omgeving 9
Joshemet vrienden

Heel informatief en Willy is leuke gids

10
Bezocht: 05-01-2026
Geschreven: 5 januari 2026

Wij hadden Willy als gids en hij geeft goede uitleg over het ontstaan van de grotten, het doel van de “Blokbrekers” en het gebruik van de “Blokken”. Hij plaats de gebeurenissen in een historisch perspectief. Zijn humor en het ons laten ervaren hoe het is om in het donker, dus zonder licht, in de tunnels te lopen is onvergetelijk. Echt een aanrader om door Willy rondgeleid te worden! Dankjewel Willy !!!!!

Prijs/kwaliteit 10
Personeel 10
Service 10
Hygiëne 10
Omgeving 10
Donmet partner

8

10
Bezocht: 15_7_2023
Geschreven: 18 augustus 2025

De geschiedenis en de verhalen die erbij horen Ijn ongeevenaard

Prijs/kwaliteit 10
Personeel 10
Service 10
Hygiëne 10
Omgeving 10
Joop breurkenmet partner

Mooie bezichtiging

88
Bezocht: 31 Juli 2025
Geschreven: 31 juli 2025

Vandaag super mooie rondleiding gehad van Martha. Goede duidelijke en prettige uitleg gehad. Alleen veiligheid zeer slecht. Geen pijltjes die loop route aangeven en GEEN enkele aanduiding voor Nooduitgang. Als er wat gebeurt zit je helemaal gevangen

Prijs/kwaliteit 6
Personeel 8
Service 5
Hygiëne 8
Omgeving 8
Peter v Haaftengezin

Bijzonder

88
Bezocht: 14-6-2025
Geschreven: 17 juni 2025

We zijn 14 juni 2025 met gids Klaas de zonne route gelopen Was zeer interessant wat er werd verteld over de grotten. Indrukwekkend. Zeer geslaagd om het te doen.M.v.g.Henk

Prijs/kwaliteit 7
Personeel 9
Service 7
Hygiëne 7
Omgeving 8
H.v.d.Steenmet partner

Redelijk

666
Bezocht: 06.09.2014
Geschreven: 7 september 2014

De gids Milan gaf aan niets te hebben met onze koninklijke familie. In een internationaal gezelschap heeft deze persoonlijke instelling geen waarde. Milan gaf tevens een korte beschrijving van het opblazen van de Maasbruggen. Hij snapt hier niets van omdat hij beweerde dat de Duitse militairen de bewoners waarschuwden en daarbij vertelden dat de bruggen werden opgeblazen, ze hadden de oorlog verloren en gingen naar huis. Op dat moment was het voor het Duitse leger helemaal nog niet zeker dat zij de oorlog verloren hadden. Milan moet zin huiswerk beter doen.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
B.G.F.Carpaymet vrienden

Leuke rondleiding, met een eigen sfeer

10
Bezocht: 21-9-2013
Geschreven: 27 september 2013

Super rondleiding, met een unieke sfeer! Perfecte uitstap voor liefhebbers van grotten en natuur. Dit is een unieke locatie in heel Nederland, een echte aanrader!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Dannymet partner

Review

99
Bezocht: 21-07-2010
Geschreven: 31 juli 2010

Zeer leuke rondleiding gehad vandaag, ook van gids Mark zoals in dagje in Maastricht uitgelegd wordt. Zeker een aanrader!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Fam. van Vught.

Review

11111
Bezocht: 26 april
Geschreven: 30 april 2009

De commercie druipt er van af. Toegangsprijzen vijf euro. Aan grottentocht namen 40 bezoekers deel. De gids is een vrijwilliger. Er was niets om bang voor te zijn en fantaseren was er ook niet bij.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
Jaspers

Review

99
Bezocht: 12-01-2007
Geschreven: 11 juni 2008

Leuke rondleiding, interessant om stukje historie van Zuid Nederland te ontdekken.

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
N.N.

Review

99
Bezocht: 25-2-2008
Geschreven: 7 maart 2008

Goede Informatie via VVV en op internet over de openingstijden, Vertrekpunt vanuit een restaurant waar je wat kan eten en drinken terwijl je wacht. goede rondleiding erg interessant en spannend voor kinderen. leuk!!!!

Prijs/kwaliteit
Personeel
Service
Hygiëne
Omgeving
D. van Hensbergen