Beoordelingen Museum BroekerVeiling

Educatief
8 Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 26-09-2014

Datum beoordeling: 26 september 2014

Reisgezelschap: met partner

Prachtig erfgoed. Heb genoten van de rondvaart langs de "duizend eilandjes" en van de afslagveiling van de verse groente. Erg leuk gedaan om mensen mee te laten bieden.

Beoordeling gegeven door Nicole de leeuw.

Genieten voor jong en oud!
9 Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: 8 september 2013

Datum beoordeling: 9 september 2013

Reisgezelschap: gezin

Informatief, interactief, fantastische uitleg bij de veiling. Bijzonder mooie houten pand boven het water. De rondvaart maakt het af. Expositie is ook leuk. Alleen jammer dat een aantal dingen buiten werking waren.

Beoordeling gegeven door A van Kalleveen.

Hartstikke leuk
9 Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: september 2012

Datum beoordeling: 16 december 2012

Reisgezelschap: gezin

Tijdens de veiling, waar jezelf op de knop mag drukken, kun je groente en fruit kopen voor de prijs die jij wilt. Voor kinderen is dit echt heel leuk. Ook de presentatie is fantastisch. Die meiden maken er een heel spektakel van. Echt een aanrader.

Beoordeling gegeven door Miriam Buis.

10 Cijfer 10 van 10 punten.10101010

Bezoekdatum: okt 2012

Datum beoordeling: 23 november 2012

Reisgezelschap: met vrienden

De Broekerveiling heeft alles wat een museum moet hebben.

Beoordeling gegeven door Marja Akkermans.

Geweldig!
9 Cijfer 9 van 10 punten.9999

Bezoekdatum: MAART 2012

Datum beoordeling: 30 maart 2012

Reisgezelschap: met jonge kinderen

Top dag gehad. De veiling is echt een aanrader. Zelf meegedaan aan de veiling en wat een geestige veilingmeester. De rondvaart was ook leuk. Kortom: TOP!

Beoordeling gegeven door De Waard.

8 Cijfer 8 van 10 punten.8888

Bezoekdatum: 02 05 2010

Datum beoordeling: 19 april 2010

Geen toelichting

Beoordeling gegeven door haveman.