Beoordelingen Landgoed De Olmenhorst: biologische boomgaarden en landwinkel





Bezoekdatum: 11-03-2017
Datum beoordeling: 14 april 2018
Reisgezelschap: met jonge kinderen
Ontzettend duur, snel uitgekeken en onvriendelijk personeel, met name familie
Beoordeling gegeven door Sanne .





Bezoekdatum: zaterdag 24 oktober 2015
Datum beoordeling: 26 oktober 2015
Reisgezelschap: met jonge kinderen
Met m'n kleinkind in de herfstvakantie appels gaan plukken op de Olmenhorst. Voordat je het terrein opkomt moet je 3 euro betalen om te kunnen parkeren op een zeer modderig parkeerveld. Het plukken van de appels was erg leuk om te doen. De prijs van de appels € 1,95 is ook niet echt goedkoop. Verder wordt er overal voor gerekend en is het een commercieel geheel geworden. Jammer!!!!!!!
Beoordeling gegeven door Margés.





Bezoekdatum: 21-09-2014
Datum beoordeling: 22 september 2014
Reisgezelschap: gezin
De Olmenhorst heeft een vriendelijke uitstraling maar op drukke dagen is het een bedrieglijk commerciële onderneming. Je moet betalen voor het parkeren (3 euro) en alles kost daar verder geld. Niet een leuk bedrag, maar forse niet zo vriendelijke prijzen. Een pompoen tien euro! Een workshop vanaf 7,50 (het stelt niet veel voor) en de horeca is niet berekend op veel mensen. Op drukke dagen sta je overal in de rij en gaat er veel mis en drank of eten wordt koud. Tafels worden niet of half afgehaald en schoongemaakt en je moet ook nog 50 cent betalen voor de wc die viezig en zeer verouderd aandoet. Kortom, dat gratis en familiebedrijf etc het viel ons vies tegen.
Beoordeling gegeven door Daphne.





Bezoekdatum: zondag 11=9-2011
Datum beoordeling: 22 september 2011
Reisgezelschap: met een groep
leuke locatie, maar ga je er iets vieren tijdens het plukseizoen, zorg dan dat je gasten iets hebben waarmee ze kunnen aantonen dat jze door kunnen rijden achter het boshuis, anders wordt het zeuren. prijs/kwaliteit 6/7
Beoordeling gegeven door N.N..