Arrangementen cultuur Asten

2 arrangementen cultuur in asten

Stadswandeling met gids

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  Met een stadsgids op pad in Heusden Vesting op een door jouw gekozen tijdstip. Deze route voert onder meer langs steegjes, pleintjes, de stadshaven, de prachtig gerestaureerde vestingwerken en vele monumentale panden. Onderweg vertelt de gids...

geopend, maandag 23 december 2019 t/m vrijdag 31 december 2021

Brocante- en antiekmarkt

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  In Heusden..... Iedere eerste zaterdag van de maand van april tot en met december staan 60 top brocanteurs met de mooiste vondsten uit binnen- en buitenland op het Burchtplein. Van prachtig kristal tot stoer zink, hippe vintage, antiek en Franse...

geopend, zaterdag 6 april 2019 t/m vrijdag 31 december 2021