Arrangementen cultuur Asten

Arrangementen cultuur in Asten (2)

Stadswandeling met gids

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  Met een stadsgids op pad in Heusden Vesting op een door jouw gekozen tijdstip. Deze route voert onder meer langs steegjes, pleintjes, de stadshaven, de prachtig gerestaureerde vestingwerken en vele monumentale panden. Onderweg vertelt de gids...

geopend, maandag 23 december 2019 t/m zaterdag 31 december 2022

Brocante- en antiekmarkt

heusden, Noord-Brabant, Vesting Heusden  -  In Heusden..... Iedere eerste zaterdag van de maand van april tot en met december staan 60 top brocanteurs met de mooiste vondsten uit binnen- en buitenland op het Burchtplein. Van prachtig kristal tot stoer zink, hippe vintage, antiek en Franse...

geopend, zaterdag 6 april 2019 t/m zaterdag 31 december 2022

Win 4 tickets voor Land van Fluwel

prijsvraag Ga op avontuur in Land van Fluwel, een uitdagend speelparadijs voor kinderen van jong tot oud. Aan de Noord-Hollandse kust klimmen, rennen en vliegen de kleine springveertjes de hele dag heen en weer tussen attracties en speeltoestellen. Trotseer obstakels, scheur in een skelter over het...