UITagenda Asten
Gevonden in de buurt van Asten:
30+ Dancing Party Deurne
tijdelijke activiteit deurne, Noord-Brabant, Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe (5.53km) - Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe organiseert een gezellige 30+ Dancing Party!
Tentoonstelling Dromen in realiteit
tijdelijke activiteit deurne, Noord-Brabant (7.2km) - Vanaf 26 november 2023 wordt het werk van Gerrit van Bakel (1943–1984) getoond in De Wieger. In 2024 is het 40 jaar geleden dat hij overleed. Aanleiding om één van Deurne’s meest uitgesproken talenten te eren met een tentoonstelling.
In de Ateliers: Roeland Kneepkens -Telling Stories
tijdelijke activiteit deurne, Noord-Brabant (7.2km) - Van verhalen vertellen met schilderijen kan kunstschilder Roeland Kneepkens (1978) niet genoeg krijgen. Die verhalen gaan over mensen en zijn vanaf 20 april 2024 te zien in De Wieger. Speciaal hiervoor maakte de kunstenaar ook nieuw werk.
Jeugdtoneel "griezels in het pretpark"
tijdelijke activiteit mierlo, Noord-Brabant, 't Loesje (9.29km) - Het meest prachtige pretpark wat ooit heeft bestaan in de buurt, is nu verlaten. Het heeft plaatsgemaakt voor vreemde figuren. Wat is daar aan de hand? Kom je kijken naar deze doldwaze voorstelling?
Museum Klok & Peel in Asten
asten, Noord-Brabant - Museum Klok & Peel in Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.
Happen en Trappen fietsroutes
asten, Noord-Brabant - Lekker fietsen en onderweg genieten van heerlijke gerechten: dat is Happen en Trappen! De fietsroutes brengen je door de mooiste delen van Nederland en België. Dubbel genieten dus!
Doe een dagje Asten
asten, Noord-Brabant - Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.
Subtropisch Zwemparadijs Prinsenmeer
asten, Noord-Brabant - Behoefte aan een dagje vol spetterende actie? Leef je uit met de waterkanonnen, de superwaterglijbanen en de supersnelle stoomversnelling van Subtropisch Zwembad Prinsenmeer.
Actief groepsuitje met Peelexpress
asten, Noord-Brabant - Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!
Kasteelruïne Asten
heusden, Noord-Brabant - Herleef de geschiedenis tijdens een bezoek aan de ruïne van het meer dan 600 jaar oude kasteel van Asten! Het erfgoed is naast een bezoek waard ook een prachtige locatie voor fotoreportages.
Jan Paagman Sterrenwacht
asten, Noord-Brabant - Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!
Ristorante Innesto
asten, Noord-Brabant - Laat je culinair verwennen door de Italiaanse keuken van ristorante Innesto. Dit is geen pizzeria, maar een echt specialiteitenrestaurant met viergangendiners op z'n Italiaans: antipaste, primi, secondi en dolci.