Buitenactiviteit Outdoor Asten

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 693 222

Subtropisch Zwemparadijs Prinsenmeer

asten, Noord-Brabant  -  Behoefte aan een dagje vol spettende actie? Leef je uit met de waterkanonnen, de superwaterglijbanen en de supersnelle stoomversnelling van Subtropisch Zwembad Prinsenmeer.

open op zondag, woensdag en zaterdag - soms geopend op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij EetcafĂ© Jan van Hoek.

elke dag geopend