Buitenactiviteit Outdoor Asten

Subtropisch Zwemparadijs Prinsenmeer

asten, Noord-Brabant  -  Behoefte aan een dagje vol spettende actie? Leef je uit met de waterkanonnen, de superwaterglijbanen en de supersnelle stoomversnelling van Subtropisch Zwembad Prinsenmeer.

open op zondag, woensdag en zaterdag - soms geopend op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij Eetcafé Jan van Hoek.

elke dag geopend

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 693 222