Groepsuitje Asten

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 69 32 22

Nationaal Klok & Peel Museum Asten

asten, Noord-Brabant  -  Het Nationaal Klok & Peel Museum Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.

elke dag geopend

Jan Paagman Sterrenwacht

asten, Noord-Brabant  -  Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!

soms geopend op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij EetcafĂ© Jan van Hoek.

elke dag geopend

Win vrijkaartjes voor Batavialand in Lelystad

prijsvraag Batavialand is dé plek in Nederland waar je voelt hoe we door de eeuwen heen samenwerken met de zee. Stap in de wereld van land ontginnen en bodemvondsten, ervaar hoe de Nederlandse handelsgeest en de scheepsbouw de handen ineensloegen en ontdek hoe ons maritiem verleden de wortels van de...