Groepsuitje Asten

Nationaal Klok & Peel Museum Asten

asten, Noord-Brabant  -  Het Nationaal Klok & Peel Museum Asten bestaat uit twee prachtige collecties. Heel veel klokken uit alle werelddelen en alles over het gebied De Peel.

open op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Actief groepsuitje met Peelexpress

asten, Noord-Brabant  -  Stap op de familiefiets of speur naar verborgen schatten. Peelexpress neemt de hele familie mee voor een onvergetelijke dag. Ook voor vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes!

geopend op afspraak of bel +31 (0)493 - 69 32 22

Subtropisch Zwemparadijs Prinsenmeer

asten, Noord-Brabant  -  Behoefte aan een dagje vol spettende actie? Leef je uit met de waterkanonnen, de superwaterglijbanen en de supersnelle stoomversnelling van Subtropisch Zwembad Prinsenmeer.

open op zondag, woensdag en zaterdag - soms geopend op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jan Paagman Sterrenwacht

asten, Noord-Brabant  -  Bekijk de planeten, nevels en andere interessante objecten in het oneindige universum tijdens een bezoek aan de Jan Paagman Sterrenwacht. Bij ieder volgend bezoek zijn weer nieuwe dingen te zien!

soms geopend op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Doe een dagje Asten

asten, Noord-Brabant  -  Maak een mooie fietstocht of wandeling door het prachtige Asten en geniet daarna van een goed gevulde koffietafel of een gezellig diner bij EetcafĂ© Jan van Hoek.

elke dag geopend

Stadswandeling met gids

arrangement HEUSDEN, NOORD-BRABANT - Met een stadsgids op pad in Heusden Vesting op een door jouw gekozen tijdstip. Deze route voert onder meer langs steegjes, pleintjes, de stadshaven, de prachtig gerestaureerde vestingwerken en vele monumentale panden. Onderweg vertelt de gids over de roerige historie van Heusden en wordt uitleg...