Vriendinnendag Asten

Asten Vriendinnendag (43)

Gevonden in de buurt van Asten:

Pathé Helmond

helmond, Noord-Brabant  -  Tijd voor een filmavond! Geniet bij Pathé Helmond van de nieuwste films in een van de zes zalen.

elke dag geopend

Heidecafé de Strabrechtse heide

heeze, Noord-Brabant  -  Het Heidecafé in Heeze ligt aan de rand van het unieke natuurgebied Strabrechtse heide. Na een fikse natuurwandeling of fietstocht gaat een maaltijd met verse producten uit de streek er vast prima in.

open op zondag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag

Kasteel Heeze

heeze, Noord-Brabant  -  Bekijk het prachtige Kasteel Heeze eens van binnen! De rijke geschiedenis heeft hier zijn sporen achtergelaten. Ga mee met de rondleiding en geniet van de originele salons, het Romeinse bad en de authentieke slaapkamers.

vandaag nog gesloten, geopend 1 mei t/m 30 september, van 14:00 uur tot 15:00 uur

Peelwandeling vanuit Helenaveen

helenaveen, Noord-Brabant  -  Met stevige schoenen aan wagen wandelaars zich buiten de gebaande paden en gaan het veengebied in. Natuurgebied De Peel onthult haar charme!

elke dag geopend

Weverijmuseum Geldrop

geldrop, Noord-Brabant  -  In Weverijmuseum Geldrop kun je aan de hand van werkende spinmachines zien hoe het weven in zijn werk gaat.

open op zondag, woensdag, donderdag en zaterdag

Trotseer escaperooms én lasergame arena - ook voor kids!

geldrop, Noord-Brabant  -  Bij Roomexperience hebben ze escaperooms voor volwassenen én voor kinderen. Ontsnap bijvoorbeeld met z'n allen uit de kamer van Elise, de dochter van een graaf. Leuk: combineer je ontsnapping met lasergamen.

geopend op afspraak of bel +31 (0)40 - 78 03 729

Kasteel Geldrop

geldrop, Noord-Brabant  -  650 jaren strijd maken Kasteel Geldrop tot een prachtig, monumentaal pand. Verschillende bouwstijlen typeren de jarenlange geschiedenis van het kasteel.

open op zondag

Ballonvaren Limburg

beringe, Limburg  -  Ballonvaren Limburg brengt de passagiers naar hogere sferen! De vlucht duurt ongeveer anderhalf uur en is inclusief champagne met een certificaat na afloop.

elke dag geopend

Herberg De Brabantse Kluis

aarle-rixtel, Noord-Brabant  -  Koeschilderen, een wandeltocht in de natuur of knuffelen met de kalfjes: alles kan bij Herberg De Brabantse Kluis. Kom langs voor een lunch of diner.

elke dag geopend

IJsboerderij Gommers en maisdoolhof

nederweert-eind, Limburg  -  Wandel of fiets in de prachtige natuur bij Nederweert-Eind en plof daarna op het gezellige terras van IJsboerderij Gommers. Voor de kinderen is er een speeltuintje. In de zomer vind je hier het grootste maisdoolhof van Nederland.

geopend, open op zondag, woensdag en zaterdag - soms geopend op dinsdag, donderdag en vrijdag

Win 2 vrijkaartjes en voel je Alice in Wonderland in Doloris' Meta Maze

prijsvraag Loop, kruip en klim door Doloris' Meta Maze: een enorm doolhof van wel vierhonderd vierkante meter met meer dan veertig bijzondere ruimtes. Allemaal ontworpen door kunstenaars. Je dwaalt van de ene droomwereld naar de andere fantasie. Sta op de bodem van een oude put, volg muziek door mysterieuze...